Loading...

Doplnky a príslušenstvo

V ponuke obchodu Procentov.sk nájdete rôzne typy spoľahlivého kuchynského príslušenstva a doplnkov, ako sú žulové a chrómové vodovodné batérie, k nim príslušné kuchynské drezy, ako aj výkonný odsávač pár, ktorý nepochybne nájde svoje uplatnenie vo vašej kuchyni. Dúfame, že si vyberiete z nášho sortimentu kuchynského príslušenstva a pripojíte sa k skupine spokojných zákazníkov obchodu Procentov.sk.

Doplnky a príslušenstvo

{{ currency.symbol }}
{{ currency.symbol }}

{{ attribute.filter_range_unit }}
{{ attribute.filter_range_unit }}
Granitový drez a batéria model 03
-15%
Skladom 1 ks
216,34 € 183,89 €
Lišta na pracovnú dosku do kuchyne - rohová
-15%
Skladom 1 ks
5,67 € již od 4,82 €
Lišta na pracovnú dosku do kuchyne - rohová Lišta na pracovnú dosku do kuchyne - rohová
Príborník do zásuvky - 3 rozmery
-15%
Skladom >5 ks
5,98 € již od 5,08 €
Príborník do zásuvky - 3 rozmery Príborník do zásuvky - 3 rozmery Príborník do zásuvky - 3 rozmery
Príborník široký 70 cm
-15%
Skladom 5 ks
10,35 € 8,79 €
Kuchynská lišta na pracovnú dosku - pravá
-61%
1 - 2 týdny
8,81 € již od 3,46 €
Kuchynská lišta na pracovnú dosku - pravá Kuchynská lišta na pracovnú dosku - pravá
Kuchynská lišta na pracovnú dosku - ľavá
-61%
1 - 2 týdny
8,81 € již od 3,46 €
Spojovacia lišta na pracovnú dosku
-53%
1 - 2 týdny
7,57 € již od 3,57 €
Spojovacia lišta na pracovnú dosku Spojovacia lišta na pracovnú dosku
1 - 2 týdny
  98,47 €
Vstavaný odpadkový kôš

Doplnky a príslušenstvo

Pracovné dosky

Je najvyšší čas vymeniť vašu starú kuchynskú linku za novú? Pri výbere vhodných kuchynských skriniek nezabúdajte ani na kuchynské dosky, ktoré by ste k nim mali vhodne zladiť a zároveň by mali byť čo najviac praktické. V našej ponuke nájdete pracovné dosky do kuchyne rôznych farieb či materiálov. Dokonca si môžete zvoliť aj dĺžku dosky, ktorú potrebujete, maximálne však štyri metre. Dodajte vašej kuchynskej linke ten správny šmrnc aj štýlovými obkladmi do kuchyne a myslite aj na tie najmenšie detaily, ako napríklad lišty na kuchynskú linku, ktoré nájdete medzi montážnym príslušenstvom do kuchyne.

Drezy

Kuchynský drez je srdcom kuchyne a hoci môžete mať umývačku riadu, bez drezu sa žiadna kuchyňa nezaobíde. Či už si vyberiete zo špecifickej ponuky, kde nájdete granitový či nerezový drez, alebo pôjdete po klasike, nezabudnite si prezrieť aj drezový vodný filter, ktorý je praktickým doplnkom.

Sety drezov a batérií

Aký drez do kuchyne je ten najvhodnejší? A čo taká drezová batéria, bude to spolu tá správna kombinácia? Nemusíte si viac lámať hlavu, súpravy drezov a batérií Vám uľahčia rozhodovanie a ponúkajú riešenie dva v jednom.

Organizéry

Máte pocit, že je vo vašej kuchyni neustály neporiadok a radi by ste to zmenili? Skúste siahnuť po kuchynských organizéroch, akým je napríklad príborník do zásuvky. Váš príbor a iné potrebné náčinie do kuchyne budú tak mať svoje miesto a vy svoj vysnívaný poriadok. Ak hľadáte aj iný sortiment kuchynského príslušenstva, sme tu pre vás. Neváhajte a pozrite si našu ponuku pracovných dosiek, kuchynských drezov či batérií do kuchyne. Vďaka nám si zariadite vašu kuchyňu z pohodlia domova a všetko potrebné nájdete na jednom mieste.

Montážne príslušenstvo

Konečne máte doma vašu vysnívanú kuchynskú linku, a chystáte sa ju zmontovať? Nezabúdajte, že vhodné montážne príslušenstvo vám ušetrí nielen čas, ale určite aj prípadné problémy. Závesné lišty vám pomôžu pri upevňovaní horných kuchynských skriniek a kuchynské lišty na pracovnú dosku vám zas pomôžu zakryť aj tie najmenšie nedokonalosti. Pozrite si aj našu ponuku kuchynských batérií či drezov do kuchyne a vytvorte si kuchyňu, ktorú vám bude každý závidieť.

Prihlásenie k newsletteru

Pravidelná dávka inšpirácie na váš e-mail

Prihlásením súhlasíte s pravidlami Zásady ochrany osobných údajov