Loading...

Precizný nábytok za férové ceny

Produkty, ktoré ponúkame, si sami kupujeme do našich domovov. Zákazníkom ponúkame len to, čo by sme si vybrali sami pre seba. Sme vo všetkom vašimi spoločníkmi - či už pri výbere alebo pri rozhodovaní, máme s vami vždy spoločné záujmy.

 

Toto sú merítka, podľa ktorých sa rozhodujeme:

Kvalita

produkty, ktoré ponúkame, prešli starostlivým výberom a testovaním. Aby sme si boli istí, že budú robiť to, čo od nich očakávame - pravidelne vyhodnocujeme dotazy, recenzie a ďalšiu spätnú väzbu zákazníkov. A následne spolupracujeme s výrobcami na neustálom zlepšovaní nami ponúkaných produktov.

Pomer cena/výkon

vieme, že cena vždy zohráva dôležitú úlohu. Spôsob, ako sa stavíme k cenám, už rovno pramení z nášho názvu: "Procentov vám dá viac" - inými slovami viac kvality za menej peňazí. Sme presvedčení, že nemusíte platiť za drahú značku a predsa môžete dostať kvalitný výrobok.

Náhradné diely a pozáručný servis

myslíme na "zadné dvierka". Keby sa náhodou (treba pri sťahovaní) niečo poškodilo a bolo by potrebné vymeniť nejaký náhradný diel, veľa ich máme na sklade. A vďaka priamemu napojeniu na výrobcov sme schopní vyriešiť v krátkej dobe akýkoľvek problém.

Veríme, že tieto normy, sú kľúčom k spokojnosti našich zákazníkov. Vďaka našemu starostlivému výberu a férovým cenám môžete nakupovať s dôverou a vedieť, že za svoje peniaze dostávate - vynikajúcu hodnotu.

Prihlásenie k newsletteru

Pravidelná dávka inšpirácie na váš e-mail

Prihlásením súhlasíte s pravidlami Zásady ochrany osobných údajov