Loading...
Kúpeľňové skrinky

{{ name }}

Kúpeľňové skrinky

{{ name }}

Kúpeľňová skrinka so štyrmi policami a šírkou 30 cm ponúka dostatok úložného priestoru v kúpeľni aj predsieni. Vďaka viacerým farebným povrchom ju bez problémov doladíte aj s nábytkom v iných miestnostiach. Túto skrinku si môžete zostaviť s otváraním dvierok na ľavej, alebo na pravej strane.Více informací

Vzorkovník farieb - AD - farba korpusu:

Vzorkovník farieb - AD - farba korpusu: Alaska biela Vzorkovník farieb - AD - farba korpusu: Wenge Magic Vzorkovník farieb - AD - farba korpusu: Dub Sonoma Vzorkovník farieb - AD - farba korpusu: Jelša svetlá
Kód: AD-04-90277
Záruka: 2 roky
{{ name }} 142,83 € 121,41 €

Detailný popis

 
Úzke skrinky do kúpeľne dokážu ponúknuť viac úložného priestoru, ako sa na prvý pohľad zdá. Zásuvky a police ukryté za dvierkami privítajú uteráky, kozmetické produkty i rôzne čistiace prípravky, a to prehľadne a v hojnom počte. Vysoká kúpeľňová skrinka je totiž skúpa na rozmery iba do šírky a vďaka jej znásobenej výške dokáže plnohodnotne nahradiť aj komodu.
 
 

Vysoká úzka skrinka

ELMI

 
 bila skrin
 
Kúpeľňová skrinka v prevedení biela
 

POPIS PRODUKTU

 Skrinka je vyrobená z laminovanej, drevotrieskovej dosky s hrúbkou 18 mm s dekoratívnou melamínovou fóliou. Ponúkame širokú paletu dekorov a štruktúr povrchu. Hrany sú vybavené PVC hranou odolnou proti poškriabaniu, ťuknutiu. Túto skrinku si môžete zostaviť s otváraním dvierok na ľavej alebo pravej strane.
 
 
Koupelnová skříňka vysoká s košem na prádlo, levostranná i pravostranná varianta. Police a dvířka.Vysoká koupelnová skříňka s košem na prádlo, levostranná, pravostranná varianta, koupelnový nábytek ve 23 barevných odstínech.
 
Varianty otvárania dvierok
 

ROZMERY

Výška: 175 cm
Šírka: 30 cm
Hĺbka: 30 cm
 
Skutočné rozmery sa môžu mierne líšiť.
 

 

FOTOGALÉRIA PRE INŠPIRÁCIU

 
Koupelnové skříňky v barvě dub RJK, sestava skládající se z nízké skříňky s košem na prádlo, horní, zrcadlové, umyvadlové a vysoké skříňky. koupelnová skříňka s umyvadlem, koupelnový nábytek.

 

Kúpeľňové skrinky v dekore dub sonoma, zostava skladajúca sa z nízkej skrinky s košom na bielizeň, hornej, zrkadlovej, umývadlovej a vysokej skrinky.

 
Koupelnová sestava v odstínu wenge, skládající se z vysoké skříňky s košem 60 cm, zrcadlové, umyvadlové a vysoké skříňky 40 cm. koupelny, koupelnové skříňky, rekonstrukce koupelny fotogalerie inspirace.

 

Kúpeľňová zostava v odtieni wenge skladajúca sa z vysokej skrinky s košom 60 cm, zrkadlovej, umývadlovej  a vysokej skrinky 40 cm

 
Velmi oblíbené jsou koupelnové skřínky bílé, sestava obsahuje vysokou, zrcadlovou, umyvadlovou, horní a nízkou skříňku s košem na prádlo.  koupelnové skříňky, zrcadlo do koupelny, koupelnové doplňky, koupelnový nábytek s umyvadlem.

 

Veľmi obľúbené sú kúpeľňové skrinky biele, zostava obsahuje vysokú, zrkadlovú, umývadlovú, hornú  a nízku skrinku s košom na bielizeň.

 
Sestava v odstínu dub RJK, skládající se z vysoké skříňky s košem 60 cm, zrcadlové, umyvadlové a vysoké skříňky 40 cm. koupelny fotogalerie, koupelnová skříňka s umyvadlem, koupelnová skříňka se zrcadlem.

 

Zostava v odtieni dub sonoma skladajúca sa z vysokej skrinky s košom 60 cm, zrkadlovej, umývadlovej  a vysokej skrinky 40 cm

Hodnocení (0x)

Produkt zatím nikdo nehodnotil

Přidat hodnocení

Jak jste byly s produktem spokojeni?
Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Technické parametre

Dostupnosť 1 - 2 týdny
Stav nové
Záruka 2 roky
Typ vyhotovenia úzke, vysoké
Materiál lamino
Počet dvierok 2 dvierka
Výška 175 cm
Dekor bílá, dub sonoma, jelša, wenge
Orientácia ľavostranné, pravostranné
Šírka 30 cm
Hĺbka 30 cm
Počet zásuviek 2 zásuvky
Zrkadlo bez zrkadla
Kôš na bielizeň bez koša na bielizeň
Stav tovaru pri dodaní demontované
Osvetlenie bez osvetlenia
Miestnosť kúpeľňa

Prihlásenie k newsletteru

Pravidelná dávka inšpirácie na váš e-mail

Prihlásením súhlasíte s pravidlami Zásady ochrany osobných údajov