Loading...
Kúpeľňové skrinky

{{ name }}

Kúpeľňové skrinky

{{ name }}

Šírka 40 cm, hĺbka 30 cm, výška 175 cm. 2 zásuvky. Policová skrinka do kúpeľne bez koša na bielizeň. Univerzálne využitie aj mimo kúpeľne. Více informací

Vzorkovník farieb - AD - farba korpusu:

Vzorkovník farieb - AD - farba korpusu: Wenge Magic Vzorkovník farieb - AD - farba korpusu: Alaska biela Vzorkovník farieb - AD - farba korpusu: Dub Sonoma Vzorkovník farieb - AD - farba korpusu: Jelša svetlá
Kód: AD-04-90273
Záruka: 2 roky
{{ name }} 139,33 €

Detailný popis

 
Ak chcete využiť vysoké skrinky do kúpeľne na rozmanité hygienické produkty a kozmetické prípravky, kombinované úložné priestory by mohli byť tým správnym riešením. Police za dvierkami a dve zásuvky ponúka aj biela úzka kúpeľňová skrinka. Jej farebné prevedenie si však na Procentov.sk dokážete prispôsobiť vášmu vkusu, a teda aj zladeniu interiéru.
 
 

Vysoká kúpeľňová skrinka

BATHE

 Vysoká koupelnová skříňka s košem na prádlo, policemi a šuplíky. V nabídce ve 23 barvách.
 
Kúpeľňová skrinka vysoká v odtieni biela
 

POPIS PRODUKTU

Úzka skrinka je vyrobená z laminovanej, drevotrieskovej dosky s hrúbkou 18 mm s dekoratívnou melamínovou fóliou. Ponúkame širokú paletu dekorov a štruktúr povrchu. Hrany sú vybavené PVC hranou odolnou proti poškriabaniu, ťuknutiu. Túto skriňu si môžete zostaviť s otváraním dvierok na ľavej alebo pravej strane.
 
 
Koupelnové skříňky pravostranná, levostranná varianta ve 23 barvách.Koupelnový nábytek, koupelnové doplňky, koupelnová skříňka vysoká.
 
Pravej a ľavej otváránie dvierok 
 

 ROZMERY

Výška: 175 cm
Šírka: 40 cm
Hĺbka: 30 cm
 
Skutočné rozmery sa môžu mierne líšiť.
 

FOTOGALÉRIA PRE INŠPIRÁCIU

 
Koupelnové skříňky v barvě dub RJK, sestava se skládá z vysoké, zrcadlové, umyvadlové, horní a spodní skříňky s košem na prádlo.

Kúpeľňové skrinky v odtieni dub sonoma, zostava sa skladá z vysokej, zrkadlovej, umývadlovej, hornej a spodnej skrinky s košom na bielizeň.

 
Koupelnová sestava v odstínu wenge, skládající se z vysoké, zrcadlové, umyvadlové a vysoké skříňky s košem na prádlo. koupelnová skříňka s umyvadlem, koupelnová skříňka se zrcadlem, koupelnový nábytek.

Kúpeľňová zostava v odtieni wenge, obsahujúca vysokú, zrkadlovú, umývadlovú a vysokú skrinku s košom na bielizeň.

 
Oblíbená bílá varianta koupelnových skříněk, sestava se skládá z vysoké, zrcadlové, umyvadlové, horní a spodní skříňky s košem na prádlo. koupelny, koupelnový nábytek, koupelnové skříňky.

Mimoriadne obľúbený biely variant kúpeľňových skriniek, zostava sa skladá z vysokej, zrkadlovej, umývadlovej, hornej a spodnej skrinky s košom na bielizeň.

 
Sestava v barvě dub RJK, obsahující vysokou, zrcadlovou, umyvadlovou a vysokou skříňku s košem na prádlo. zrcadla do koupelny, koupelnové skříňky s umyvadlem, koupelny inspirace.

Kúpeľňová zostava v dekore dub sonoma, ktorá obsahuje vysokú, zrkadlovú, umývadlovú a vysokú skrinku s košom na bielizeň.

Hodnocení (0x)

Produkt zatím nikdo nehodnotil

Přidat hodnocení

Jak jste byly s produktem spokojeni?
Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Technické parametre

Dostupnosť 1 - 2 týdny
Stav nové
Záruka 2 roky
Typ vyhotovenia vysoké
Materiál lamino
Počet dvierok 2 dvierka
Výška 175 cm
Dekor bílá, dub sonoma, jelša, wenge
Orientácia ľavostranné, pravostranné
Šírka 40 cm
Hĺbka 30 cm
Počet zásuviek 2 zásuvky
Zrkadlo bez zrkadla
Kôš na bielizeň bez koša na bielizeň
Stav tovaru pri dodaní demontované
Osvetlenie bez osvetlenia
Miestnosť kúpeľňa

Prihlásenie k newsletteru

Pravidelná dávka inšpirácie na váš e-mail

Prihlásením súhlasíte s pravidlami Zásady ochrany osobných údajov