Loading...
Váľandy
{{ name }}

Šírka 218 cm, výška 77 cm, hľbka 80 cm. Plocha na spanie 180 × 150 cm. Rozkladacia váľanda do detskej izby aj obývačky. Praktická pohovka s úložným priestorom sa stane dizajnovým prvkom každej izby. Zadná strana váľandy je čalúnená.Více informací

Poťahová látka pre divan Liana:
Poťahová látka pre divan Liana: Alova 36/Alova 10 Poťahová látka pre divan Liana: Malmo 61/Malmo 90 Poťahová látka pre divan Liana: Garden 39/Soro 34 Poťahová látka pre divan Liana: kryt 61/soft 18 Poťahová látka pre divan Liana: Malmo 61/Malmo 90 Poťahová látka pre divan Liana: Alova 04/Alova 10 Poťahová látka pre divan Liana: Alova 46/Alova 04 Poťahová látka pre divan Liana: Alova 07/Alova 67 Poťahová látka pre divan Liana: Alova 42/Alova 79 Poťahová látka pre divan Liana: Alova 04/Alova 76 Poťahová látka pre divan Liana: Malmo 79/Malmo 90 Poťahová látka pre divan Liana: Malmo 85/Malmo 81 Poťahová látka pre divan Liana: Soro 100/Soro 83 Poťahová látka pre divan Liana: Malmo 96/Malmo 41 Poťahová látka pre divan Liana: Soro 34/Soro 76
Kód: EL-07-01598
Záruka: 2 roky
{{ name }} 408,78 € 347,46 €

Detailný popis

 

Rozkladacia váľanda Liana vám poskytne dokonalý komfort. Za moment zabezpečí veľkú spaciu plochu a úložný priestor odstráni problém s nedostatkom miesta na ukladanie nepotrebných či sezónnych vecí.

 

Váľanda

LIANA
• rozmery: 215 × 75 × 80 cm (ŠxVxH)
• plocha na spanie: 180 × 150 cm
• ľavostranný i pravostranný variant
• čalúnená zadná strana váľandy
• objemný úložný priestor
• možný jednofarebný aj dvojfarebný variant
• na vyžiadanie Vám zašleme vybrané vzorky poťahovej látky zadarmo, ktoré môžete objednať tu
• vlastný výber poťahových látok uveďte u objednávky do poznámky a vyberte variant "Vlastný výber farieb"
 
válenda - Malmo 79/Malmo 90
 
Moderná rozkladacia váľanda Liana s úložným priestorom - pravá vo farebnom prevedení Malmo 79/Malmo 90
 
 POPIS VÝROBKU

Táto rozkladacia sofa je vyrobená z borovicového dreva (rám) v kombinácii nábytkovej dosky (úložný priestor). Je vyplnená PUR penou s tvrdosťou T25. Celková nosnosť je max. do 180 kg. Nohy váľandy sú z PVC materiálu. Zadná strana váľandy je čalúnená. Váľanda je vhodná pre občasné spanie, nie je vhodná pre každodenné spanie. Veľká spacia plocha, objemný úložný priestor, komfort a jednoduchosť v kombinácii s modernými prvkami dvojfarebného prevedenia - to sú v skratke hlavné prednosti, ktoré určite zaručia spokojnosť každého zákazníka.

 
spací plocha válendy - Malmo 79/Malmo 90 úložný prostor - Malmo 79/Malmo 90
 
Spacia plocha a úložný priestor
 
 ROZMERY
Šírka: 215 cm
Výška: 75 cm
Výška sedu: 44 cm
Hĺbka: 80 cm
Hĺbka sedu: 77 cm
Spacia plocha: 180 × 150 cm
 
Rozmery môžu mať odchýlku ± 5 cm.
 
Rozmery
 
Rozmery váľandy
 
POTAHOVÁ LÁTKA

Alova

Příjemná látka, která se svými vlastnostmi řadí mezí standardní látky se základními vlastnostmi vhodné pro čalouněný nábytek. Látka je z mikrovlákna, díky kterému je velmi pružná a měkká na dotek. Látka je odolná vůči oděru a nenáročná na údržbu. Čistěte nasucho popř. využijte vlažnou mýdlovou vodu či prostředky určené na čalouněný nábytek.

Malmo

Pevná látka s výraznější melange texturou, která vytváří přirozený dojem. Látka je díky svým vlastnostem oděruvzdorná, ale zároveň příjemná a měkká na dotek. Pro čištění používejte šetrné čistící prostředky určené na čalouněný nábytek.

Nubuk

Látka plyšové textury imitující kůži. Materiál látky je 100% polyester, díky kterému je velmi příjemná a měkká na dotek. Látka je odolná vůči žmolkování i slunečnímu záření při běžném užívání. Také se snadno čistí, v případě potřeby používejte šetrné čistící prostředky určené na čalouněný nábytek.

Soro

Látka, která patří mezi látky se základními vlastnostmi vhodné pro čalouněný nábytek. Látka je velurová, jednobarevná a velmi příjemná. Je odolná vůči oděru, žmolkování i slunečnímu záření. Při čištění používejte vlažnou mýdlovou vodu popř. šetrné čistící prostředky na čalouněný nábytek.

Další látky

K výběru máme velké množství dalších látek. Od klasických látek se základními vlastnostmi po prémiové látky s různými ochrannými vrstvami a velkou odolností proti oděru. Přejete-li si netradiční barvu, texturu nebo máte doma děti a mazlíčky, neváhejte nás kontaktovat. Výběr látky přizpůsobíme vašim přáním a požadavkům.

 

Hodnocení (1x)

5
1 hodnocení celkem
Přidat hodnocení
1x
0x
0x
0x
0x
A
Adéla K.
26.03.2024
Valendu využívám na denní spaní a spi se na ni dobre. Po rozložení na ni mohou spat dva. Složit a rozložit je rychlovka.

Přidat hodnocení

Jak jste byly s produktem spokojeni?
Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Technické parametre

Dostupnosť Skladom
Stav nové
Záruka 2 roky
Rozloženie na posteľ skladacie
Materiál čalúnenia látka
Úložný priestor s úložným priestorom
Výška 77 cm
Priestor na spanie 150 x 180 cm
Orientácia pravá strana, Vľavo
Šírka 218 cm
Hĺbka 80 cm
Stav tovaru pri dodaní okamžite na použitie
Izba detská izba, obývacia izba, spálňa
Počet balíkov 1
Celková hmotnosť balení 80 kg
Rozmery obalov 220x90x80 cm

Prihlásenie k newsletteru

Pravidelná dávka inšpirácie na váš e-mail

Prihlásením súhlasíte s pravidlami Zásady ochrany osobných údajov