Loading...
Sedacie vaky

{{ name }}

Sedacie vaky

{{ name }}

Objem 250 l. Výška 100 cm. Pohodlný, elegantný a ľahko umývateľný sedací vak hruška. Viac rôznych farieb - možnosť výberu.Více informací

Farebný vzor - ato:

Farebný vzor - ato: Eko-koža 15D Farebný vzor - ato: Eko-koža 4D
Kód: AT-09-01812
Záruka: 2 roky
{{ name }} 54,67 € 46,47 €

Detailný popis

 

Zaručený a veľmi populárny produkt vyskytujúci sa na trhu už niekoľko rokov. Sedací vak hruška z eko-kože je jednoduché a cenovo dostupné vrece na sedenie naplnené 230 litrami polystyrénovej drte. Vaky vyrábame v mnoha rôznych farbách.

 

  Sedací vak na sedenie

GLEO

sedací vak
Sedací vak - svetlo zelená 5D
 

POPIS VÝROBKU

Naše sedacie vaky a vaky hruška sú určené pre najnáročnejších milovníkov relaxácie a pohodlia. Vďaka farebným variantom si ho obľúbi každý, žltý je napríklad skvelý pre deti, zelený obzvláštni študentkú izbu a fialový sedací vak môže spestriť obývaciu izbu. Hodí sa na prácu i učenie, pre príjemné chvíľky pri čítaní či sledovaní televízie. Dokonca sa hodí aj na záhradu alebo do rehabilitačného centra. Sedací vak slúži aj ako izolant, takže počas sedenia nepocítite chlad od podlahy. Nosnosť je do 120 kg a výplň je polystyrénová drť, u ktoré je výhodou nízka cena, nutné však doplňovať častejšie ako guličky.
 

ÚDRŽBA

Sedací vak má plniaci otvor, ktorým je možné doplniť či vybrať výplň. Otvor je uzatvárateľný na klasický zips (cca 20 cm dlhý). Nad týmto zipsom je ešte umiestnený suchý zips, ktorý ho kryje, a tým zabraňuje nechcenému odopnutiu. Všetko je pekne a funkčne spracované. Údržbu - čistenie je možné vykonávať pomocou mäkkej handričky a vlažnej vody. 
 

ROZMERY

Výška : 100 cm
Základňa: 70 cm
Objem: 250 litrov
 
Skutočné rozmery sa môžu líšiť ± 3 cm.
 
  sedací vaky a pytle levné
 

POŤAHOVÝ MATERIÁL

 
Eko-koža Classic
Jej vzhľad je vernou napodobeninou prírodnej kože. Vyrába sa nanášaním polyuretánu na mäkčený bavlnený úplet. Vonkajšia štruktúra tohto materiálu je oproti koženke jemnejšia a mäkšia. Ekokoža je odolná proti oderu, má vysokú pevnosť aj ťažnosť. Je obojstranne priedušná, ľahko sa udržuje a umýva. Čistiť ju môžete s pomocou klasického mydla a vody. Ide o zdravotne neškodný materiál, ktorý je vhodný aj pre alergikov. Ponúka výber z pestrej škály farieb.
 
 
 

Hodnocení (0x)

Produkt zatím nikdo nehodnotil

Přidat hodnocení

Jak jste byly s produktem spokojeni?
Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Technické parametre

Dostupnosť Skladom
Stav nové
Záruka 2 roky
Materiál čalúnenia eko koža
Výška 100 cm
Objem 250 l
Stav tovaru pri dodaní ihneď k použitiu
Miestnosť detská izba
Vzhľad hruška

Prihlásenie k newsletteru

Pravidelná dávka inšpirácie na váš e-mail

Prihlásením súhlasíte s pravidlami Zásady ochrany osobných údajov