Loading...

Nábytok do spálne

Spálňa je tým útočiskom, kam sa každý deň môžete skryť po dlhom a náročnom dni. Každá takáto spálňa však nie je kompletná bez kvalitného nábytku, na ktorý sa môžete za každých okolností spoľahnúť. V našej ponuke nájdete šatníkové skrine rôznych veľkostí, manželské postele s roštom i bez, a či už hľadáte skôr moderné komody alebo nočné stolíky, naše kategórie nábytku do spálne Vás navedú tým správnym smerom. Zrkadlo v spálni je nutnosť, ale čo ak nemáte dostatok miesta? Aj pre takéto prípady máme riešenie, a tým je skriňa so zrkadlom, úložný priestor, ktorý je praktický a zároveň má svoju pridanú hodnotu. A ak hľadáte skôr toaletný stolík so zrkadlom, aj to sa u nás určite nájde. Premeňte svoju spálňu na miesto pokoja aj s naším ponúkaným nábytkom.

Nábytok do spálne

Toaletný stolík so zrkadlom Lushe
-15%
Skladom 1 ks
188,46 € již od 160,19 €
Toaletný stolík so zrkadlom Lushe Toaletný stolík so zrkadlom Lushe Toaletný stolík so zrkadlom Lushe + 10
Toaletka do spálne Chier
-15%
Skladom
224,77 € již od 191,05 €
Toaletka do spálne Chier Toaletka do spálne Chier Toaletka do spálne Chier + 2
Toaletný stolík so zrkadlami Camis
-15%
Skladom
154,75 € již od 131,53 €
Toaletný stolík so zrkadlami Camis Toaletný stolík so zrkadlami Camis Toaletný stolík so zrkadlami Camis + 2
Komoda do spálne Zena
-15%
Skladom 1 ks
139,62 € již od 118,67 €
Komoda do spálne Zena Komoda do spálne Zena Komoda do spálne Zena + 2
Zásuvková komoda Nala
-15%
Skladom 2 ks
127,51 € již od 108,39 €
Zásuvková komoda Nala Zásuvková komoda Nala Zásuvková komoda Nala + 13
Komoda s policami Lase
-15%
Skladom
206,62 € již od 175,62 €
Komoda s policami Lase Komoda s policami Lase Komoda s policami Lase + 9
Komoda so zásuvkami 8 zásuviek možný mix 2 farieb
-15%
Skladom 1 ks
298,25 € již od 253,52 €
Komoda so zásuvkami 8 zásuviek možný mix 2 farieb Komoda so zásuvkami 8 zásuviek možný mix 2 farieb Komoda so zásuvkami 8 zásuviek možný mix 2 farieb + 12
Kombinovaná komoda Porta
-15%
Skladom 1 ks
194,51 € již od 165,33 €
Kombinovaná komoda Porta Kombinovaná komoda Porta Kombinovaná komoda Porta + 5
Šuplíková komoda do obývačky biela Kody 6
-15%
Skladom
141,42 € 120,21 €
Šuplíková komoda do obývačky biela Kody 6
Štýlová komoda do spálne s dvierkami
-15%
Skladom 2 ks
169,87 € již od 144,39 €
Štýlová komoda do spálne s dvierkami Štýlová komoda do spálne s dvierkami Štýlová komoda do spálne s dvierkami + 4
Váľanda s úložným priestorom Liana
-15%
Skladom
408,78 € již od 347,46 €
Váľanda s úložným priestorom Liana Váľanda s úložným priestorom Liana Váľanda s úložným priestorom Liana + 12
Skladací matrac Lopa 120x60 cm
-15%
Skladom 2 ks
40,38 € 34,32 €
Skladací matrac Lopa 120x60 cm Skladací matrac Lopa 120x60 cm
Penový matrac 90 x 200 cm 1+1 Lexa
-15%
Skladom 1 ks
308 € 261,80 €
Čalúnená manželská posteľ 180 x 200 cm Hedvika
-15%
Skladom
685,39 € již od 582,59 €
Čalúnená manželská posteľ 180 x 200 cm Hedvika Čalúnená manželská posteľ 180 x 200 cm Hedvika Čalúnená manželská posteľ 180 x 200 cm Hedvika + 12

Nábytok do spálne

Postele

Výber postele je dôležitou úlohou, pretože vďaka dobrej posteli si budete môcť dopriať výdatný spánok a váš život sa vďaka tomu zlepší po všetkých stránkach. Pozrite sa do našej ponuky na krásne čalúnené postele či postele s úložným priestorom, do ktorého uskladníte náhradné prikrývky aj iný textil. Rovnako u nás nájdete manželské postele rôznych rozmerov. Je už len na vás a vašej polovičke, vybrať si tú pravú posteľ. Nezabúdajte, že ideálne je spojiť kúpu postele aj s kúpou matracu

Šatníkové skrine

Šatníková skriňa by mala mať v prvom rade dostatok úložného priestoru a mala by vyzerať aj pekne a esteticky. To vám vieme zabezpečiť našou ponukou šatníkových skríň rôznych šírok či rozličného materiálu. Šatníkové skrine do spálnezasúvacie či so zrkadlom ideálne podčiarknu vzhľad a atmosféru vašej spálne. Pokiaľ by ste potrebovali úložný priestor navyše, ponúkame vám praktické nadstavce na skrine.

Komody

Vyberte si z našej ponuky komod do spálne či do obývačky, ktoré splnia nielen estetickú, ale aj praktickú funkciu. Zásuvkové komody totiž ponúkajú dostatok úložného priestoru. V ponuke nájdete komody rôznej šírky, materiál (dub, borovica či orech), môžete si vybrať z viacerých farieb a mať doma naprieklad bielu či červenú komodu. A pokiaľ by ste sa nemohli rozhodnúť, je možno si farby aj ľubovoľne nakombinovať.

Toaletné stolíky

Vyberte si moderný toaletný stolík, vďaka ktorému si vytvoríte doma miesto, ktoré bude patriť iba vám a už sa viac nebudete musieť “naťahovať” o čas v kúpeľni. Toaletné stolíky so zrkadlom sú veľmi praktickým a zároveň elegantným riešením. Pri zariaďovaní svojho skrášľovacieho kútika si nezabudnite vybrať aj vhodnú stoličku k toaletnému stolíku či taburetku. Pokiaľ chcete mať všetko zladené do posledného detailu, odporúčame sa pozrieť na naše toaletné zostavy.

Nočné stolíky

Nočný stolík je neodmysliteľným doplnkom každej postele. Dizajn postele a celkový štýl vašej spálne určujú, aký stolík by ste si mali vybrať. V našej ponuke nájdete nočné stolíky z masívu či stolíky v modernom dizajne ako napríklad biele lesklé nočné stolíky. Je už len na vás, po akom nočnom stolíku siahnete.

Matrace

Máte vybratú novu posteľ a teraz rozmýšľate nad tým, aký matrac si vybrať, aby sa vám čo najpohodlnejšie spalo? V našej ponuke nájdete matrace rôznych rozmerov. Na výber máte z pružinových alebo penových matracov. Nezabúdajte, že pružinový matrac sa umiestňuje na pevný rošt a penové matrace zas skôr na pružný rošt. Pokiaľ u Vás občas prespávajú kamaráti či známi, pozrite sa na našu ponuku a vyberte ten správny skladací matrac pre hostí.  

Vankúše

Při vybavování ložnice se nesmí zapomenou ani na pořádné polštáře, které vám zajistí tu správnou oporu hlavy při spaní. V nabídce najdete jak základní polštáře pro příležitostné spaní, tak latexovéergonomické polštáře, které se přizpůsobí tvaru vaší hlavy. Od bolesti zad vám zase pomůže ortopedický polštář. Vyberte si ten pravý polštář pro dokonalý spánek.

Váľandy

Válendy jsou velmi žádaným zbožím. Nabízíme Vám je ve velmi moderním provedení. Barevné kombinace určitě upoutají Vaší pozornost. Postavit ji můžete jak v obývacím pokoji, tak také v ložnici, dětském nebo studenstkém pokoji. V případě potřeby válendu rychle a jednodušše roztáhnete a budete mít dostatek prostoru i pro dva. Můžete na ní číst knihu, poslouchat hudbu, dívat se na televizi nebo se jen tak válet. Levné, stylové, rozkládací a také válendy s úložným prostorem.

Nadstavce

Máte pocit, že vaše šatníkové skrine sú doslova preplnené oblečením? Vyriešte tento problém praktickými nadstavcami na skrine. Získate viac úložného miesta a vďaka tomu, že ich ponúkame v rôznych dekoroch, ich ľahko zladíte s vašou šatníkovou skriňou. Hľadáte skrine do spálne, skrine pre deti alebo skrine do obývačky? Pozrite si naše šatníkové skrine s posuvnými dverami či skrine s klasickými dverami, pretože u nás zaručene nájdete to, čo hľadáte.

Prihlásenie k newsletteru

Pravidelná dávka inšpirácie na váš e-mail

Prihlásením súhlasíte s pravidlami Zásady ochrany osobných údajov