Loading...
Kúpeľňové skrinky

{{ name }}

Šírka 60 cm, hĺbka 30 cm, výška 90 cm. 1 zásuvka. Skrinka do kúpeľne s košom na bielizeň. K dostaniu v niekoľkých farebných variantoch.Více informací

Vzorkovník farieb - AD - farba korpusu:

Vzorkovník farieb - AD - farba korpusu: Alaska biela Vzorkovník farieb - AD - farba korpusu: Dub Sonoma Jelša svetlá Vzorkovník farieb - AD - farba korpusu: Wenge Magic
Kód: AD-04-90815K
Záruka: 2 roky
{{ name }} 133,53 €

Detailný popis

 
Ak Vás už hnevá neustále rozhádzaná špinavá bielizeň po celej kúpeľni, máme pre Vás riešenie. Táto skrinka do kúpeľne disponuje 1 zásuvkou, 2 policami a hlavne, košom na bielizeň, ktorý je schovaný za dvierkami. Rozlúčte sa s neporiadkom ešte dnes.
 
 

Nízka kúpeľňová skrinka s košom

LITEN

Nízká skříňka bílá do koupelny obsahuje šuplík, police a koš na prádlo. V nabídce 23 barevných variant nízké koupelnové skříňky.
 
Skrinka do kúpeľne s košom na bielizeň v bielej farbe
 

POPIS VÝROBKU

Kúpeľňová skrinka s košom je vyrobená z laminovanej, drevotrieskovej dosky s hrúbkou 18 mm a s dekoratívnou melamínovou fóliou. V ponuke máme širokú paletu dekorov a štruktúr povrchu. Hrany sú chránené PVC hranou, ktorá je odolná voči škrabancom, odretiu apod.
  

ROZMERY

Výška: 90 cm
Šírka: 60 cm
Hĺbka: 30 cm
 
Skutočné rozmery sa môžu mierne líšiť.
 
 

FOTOGALÉRIA PRE VAŠU INŠPIRÁCIU

 
Kúpeľňová zostava vo farbe dub RJK, skladajúci sa z hornej 60 cm, zrkadlovej, hornej 40 cm, spodnej 60 cm, umývadlovej a spodnej skrinky s košom. Kúpeľňové skrinky v 23 farbách.

Zostava v odtieni dub sonoma, ktorá obsahuje hornú 60 cm, zrkadlovú, hornú 40 cm, spodnú 60 cm, umývadlovú a spodnú skrinku s košom na bielizeň.

 
Kúpeľňová zostava v odtieni wenge, obsahuje zrkadlovú skrinku, hornú skrinku, umývadlovú, vysokú a spodnú skrinku s košom na bielizeň. Kúpeľňové zostavy dostupné v 23 farebných odtieňoch.

Kúpeľňová zostava v odtieni wenge, obsahujúca zrcadlovú, hornú, umývadlovú, vysokú a spodnú skrinku s košom na bielizeň.

 
Obľúbená kúpeľňová zostava v bielej farbe, skladajúca sa z hornej 60 cm, zrkadlovej, hornej skrinky 40 cm, spodnej skrinky 60 cm, umývadlovej a spodnej skrinky s košom na bielizeň. Kúpeľňové skrinky dostupné v 23 farebných variantoch.

Obľúbená zostava v bielej farbe, ktorá sa skladá z hornej 60 cm, zrkadlovej, hornej 40 cm, spodnej 60 cm, umývadlovej a spodnej skrinky s košom na bielizeň.

Hodnocení (0x)

Produkt zatím nikdo nehodnotil

Přidat hodnocení

Jak jste byly s produktem spokojeni?
Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Technické parametre

Dostupnosť 1 - 2 týdny
Stav nové
Záruka 2 roky
Typ vyhotovenia spodné
Materiál lamino
Počet dvierok 1 dvierka
Výška 90 cm
Dekor bílá, dub sonoma, jelša, wenge
Orientácia ľavostranné
Šírka 60 cm
Hĺbka 30 cm
Počet zásuviek 1 zásuvka
Kôš na bielizeň s košom na bielizeň
Stav tovaru pri dodaní demontované
Osvetlenie bez osvetlenia
Umývadlo bez umývadla
Miestnosť kúpeľňa

Prihlásenie k newsletteru

Pravidelná dávka inšpirácie na váš e-mail

Prihlásením súhlasíte s pravidlami Zásady ochrany osobných údajov