Loading...

O nás

o nás

Kto sme?

Predovšetkým sme rodina. Petra, Mirek a Oliverek.. Ale tiež sme Procentov.cz . Konateľka, zakladateľ a nástupca junior :) 

Procentov vám dá viac..

Prečo "Procentov" a prečo "dá vám viac"?

Sme zákazníci ako vy. Produkty, ktoré ponúkame na eshope, si tiež sami kupujeme do svojich domovov.

Ako zákazníci - nechceme platiť za zbytočný luxus, ale zároveň nechceme kupovať nekvalitné výrobky. Tým sa riadime aj v podnikaní.

Na náš eshop hľadáme produkty s optimálnym pomerom cena/výkon - preto sme mu dali názov Procentov. Na eshope ponúkame: pevnú nábytok za férové ceny - čo znamená viac kvality za menej peňazí - preto máme dovetok "dá vám viac..". 

Prečo to robíme?

Pretože nás to baví a pretože veríme hodnotám, ktoré prinášame našim zákazníkom. Veríme, že nábytok je dušou domova i kancelárie. A veríme, že s dobrým nábytkom sa kvalita života zlepšuje. Tu je pár dôvodov, prečo si to myslíme:

Keď premeníte priestor, premeníte život..

Osobné pohodlie a zdravie - ergonomicky navrhnutý nábytok, môže predchádzať bolestiam chrbta a iným zdravotným problémom spojeným s dlhodobým sedením alebo ležaním. Kvalitnú matrac, pohodlné kreslo alebo stôl v správnej výške nepovažujeme za luxus, ale za potrebné produkty zásadne ovplyvňujúce naše fyzické a psychické zdravie.

Estetická hodnota a atmosféra - nábytok nespochybniteľný vplyv na estetiku a atmosféru priestoru. Premena nábytku môže mať okamžitý a dramatický vplyv na vzhľad a pocit z nášho domova alebo kancelárie. Správne zvolený nábytok môže priestor oživiť, dodať mu charakter a odraziť osobnosť majiteľa. Či už hľadáme moderný minimalizmus alebo teplý rustikálny štýl, nábytok je kľúčom k dosiahnutiu požadovaného vzhľadu.

Zlepšenie produktivity - mnoho z nás doma pracuje. Nábytok je kľúčovým prvkom pre zvýšenie našej produktivity. Správne zvolený kancelársky nábytok môže zlepšiť našu schopnosť sústrediť sa a efektívne pracovať. V prostredí, ktoré je vizuálne príjemné a fyzicky pohodlné, sa naša myseľ môže lepšie sústrediť a byť produktívnejšia.

Mirek prišiel s myšlienkou založiť eshop Procentov. Má na starosti novinky, inovácie, výber sortimentu a smer, ktorým sa firma uberá.

Konateľka Petra riadi financie, rieši prevádzkové záležitosti a zákaznícku linku. Najviac inklinuje k zákazníckej starostlivosti, s ktorou má mnohoročné skúsenosti.

Tomáš je IT špecialista. Má na starosti všetko technické nastavenie webu, stará sa o marketing a vôbec je nepostrádateľnou súčasťou našej rodiny.

Prihlásenie k newsletteru

Pravidelná dávka inšpirácie na váš e-mail

Prihlásením súhlasíte s pravidlami Zásady ochrany osobných údajov