Loading...

Starostlivo zabalené, bezpečne doručené

Každý produkt prechádza prísnym procesom balenia, navrhnutým tak, aby sa zabezpečilo jeho bezpečné a bezproblémové doručenie.

Začína to kontrolou priviezeneho tovaru. Pri príjme tovaru kontrolujeme, či produkty zodpovedajú objednávkam a vykonávame pečlivú vizuálnu inšpekciu prípadných chýb alebo poškodenia. Následne tovar rozdeľujeme podľa veľkosti a typu - pre použitie rôznych balicích techník.

Najbežnejším spôsobom ochrany menších produktov je takzvané ohraňovanie pomocou špeciálne tvarovaných kartónových hrán. Ohraňovanie pomocou vyztužených kartónových hrán zvyšuje pevnosť a odolnosť celého balenia, čo rapidne zlepšuje jeho schopnosť odolávať vonkajším tlakom a nárazom.

U niektorých produktov používame balenie do smršťovacej fólie, ktorá poskytuje trochu inú ochranu a zabezpečenie. Smršťovacia fólia chráni obsah najmä pred prachom a vlhkosťou.

Veľké produkty, ako sú pohovky a sedacie súpravy, balíme na palety s využitím ochranných hrán a viazacích pásiok. Ochranné hrany sú aplikované na najzraniteľnejšie miesta, aby sa predišlo poškodeniu počas manipulácie a transportu.

Viazacie pásky potom produkt spoľahlivo upevňujú na paletu, čo zabraňuje akémukoľvek posunutiu alebo sklznutiu tovaru. Tento spôsob balenia je veľmi spoľahlivý pre zabezpečenie veľkých a ťažkých produktov.

Pre triedenie tovaru medzi rôznymi dopravcami používame pokročilý systém, ktorý zabezpečuje presné rozdelenie produktov podľa ich miesta určenia a prepravných požiadaviek. Tento systém využíva pokročilú technológiu skenovania a automatickej identifikácie, vďaka ktorej je možné rýchlo rozpoznať a triediť tovar na základe čiarových kódov.

Na rade je záverečná kontrola tovaru pred predaním prepravcovi, počas ktorej sa uistíme, že všetko je riadne zbalené v súlade s našimi predpismi. Ak je tovar skontrolovaný a spĺňa všetky požiadavky, provedieme kontaktovanie prepravcu.

Pred predaním tovaru na palete prepravcovi, tovar zabalíme do smršťovacej fólie. Smršťovacia fólia poskytuje dodatočnú ochranu proti vonkajším vplyvom, ako sú prach, vlhkosť a poškodenie počas manipulácie alebo transportu.

Veríme, že pečlivé balenie je kľúčom k vybudovaniu dlhodobých vzťahov s našimi zákazníkmi. Je to jeden ze spôsobov, akým ukazujeme, že si vážime vašej dôvery v naše produkty a služby.

Sme odhodlaní zabezpečiť, aby každá zásielka bola doručená v najlepšom možnom stave a naplniť tak vaše očakávania bezproblémového nákupu.

Prihlásenie k newsletteru

Pravidelná dávka inšpirácie na váš e-mail

Prihlásením súhlasíte s pravidlami Zásady ochrany osobných údajov