Loading...
Sedacie vaky

{{ name }}

Rozmer 40 × 40 cm. Pohodlný taburet v tvare kocky je dostupný v mnohých farbách. Prináša predovšetkým komfort pre nohy a uvoľnenú atmosféru a zábavu pre vaše deti.

Farebný vzor - ato:

Farebný vzor - ato: Eko-koža 20D
Kód: AT-09-01811
Záruka: 2 roky
{{ name }} 25,22 €

Detailný popis

 

Sedacia kocka má jednoduchý tvar a jednotnú textúru, preto si ju zamilujú najmä priaznivci minimalizmu a ľudia, ktorí obľubujú komfortne zariadené interiéry. Taburet v klasickej forme kocky je v dispozícií v bohatej palete farieb, a preto perfektne zapadne do akejkoľvek miestnosti. Kocka má naozaj širokú škálu využitia. Môže sa s ním zaobchádzať ako so sedadlom alebo s opierkou na nohy, ale môže poslúžiť aj ako malý stolík. Tento druh nábytku je často objednávaný vo väčšom množstve do detských izieb alebo herní na vytvorenie zóny odpočinku a zábavy, kde deti môžu vytvárať fantastické štruktúry.

 

Sedacia kocka

ENIS

sedací pytle a vaky
Sedacie kocky – výber farieb
 

POPIS VÝROBKU

Veľmi ľahký taburet čiže detské sedacie vaky. Vhodný pre deti aj dospelých. Materiál podľa výberu (viď záložka farebné varianty). Náplň je polystyrénová drvina, u ktoré je výhodou nízka cena, však nutné dopĺňať častejšie ako guľôčky. Zabezpečenie proti náhodnému otvoreniu. Nosnosť je do 120 kg.
 

ÚDRŽBA

Sedacia kocka má plniaci otvor, ktorým je možné doplniť či ubrať výplň. Otvor je uzatvárateľný na klasický zips (cca 20 cm dlhý). Nad týmto zipsom je ešte umiestnený suchý zips, ktorý ho kryje a tým zabraňuje nechcenému odopnutiu. Všetko je pekne a funkčne spracované. Údržbu – čistenie je možné vykonávať pomocou mäkkej handričky a vlažnej vody.

 

ROZMERY

Výška: 40 cm
Šírka: 40 cm
 
Skutočné rozmery sa môžu líšiť ± 3 cm.
 
POŤAHOVÉ MATERIÁLY
 
Koženka Skai a Kožetex
Inak nazývaná umelá koža. Základom je tkaná textília, na ktorú sa nanáša PVC. Jej zhotovenie simuluje skutočný vzhľad prírodnej kože. Ponúka širokú škálu textúr a farieb. Tento materiál nie je priedušný a je tak úplne odolný voči priepustnosti vody. Nespôsobuje alergické reakcie a nedráždi pokožku. Na čistenie odporúčame použiť prostriedky určené na údržbu tohto materiálu, ale postačí aj čistá voda a klasické mydlo. Koženka sa vyznačuje dlhou životnosťou, ktorú môžete predĺžiť použitím vhodných impregnačných prostriedkov.
 
Ekokoža Classic
Jej vzhľad je vernou napodobeninou prírodnej kože. Vyrába sa nanášaním polyuretánu na mäkčený bavlnený úplet. Vonkajšia štruktúra tohto materiálu je oproti koženke jemnejšia a mäkšia. Ekokoža je odolná proti oderu, má vysokú pevnosť aj ťažnosť. Je obojstranne priedušná, ľahko sa udržuje a umýva. Čistiť ju môžete s pomocou klasického mydla a vody. Ide o zdravotne neškodný materiál, ktorý je vhodný aj pre alergikov. Ponúka výber z pestrej škály farieb.

sedací kostky, pytle

 

 

Produkt je řazen v těchto kategoriích

Sedacie vaky Detská izba Nábytok SKLADOM

Hodnocení (1x)

5
1 hodnocení celkem
Přidat hodnocení
1x
0x
0x
0x
0x
V
Vanda
1.02.2022
Sedací kostky jsme objednali pro děti do kroužku a jsem teda moc spokojená. Barvy super a kostky využijeme na sezení i hraní (stavíme z nich hrad). Omyvatelnost je na nich asi to nejlepší. Doporučuji

Přidat hodnocení

Jak jste byly s produktem spokojeni?
Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Technické parametre

Dostupnosť Skladom
Stav nové
Záruka 2 roky
Farba biela, červená, čierna, modrá, oranžová, ružová, zelená, žltá
Materiál čalúnenia eko koža, koženka
Výška 40 cm
Šírka 40 cm
Stav tovaru pri dodaní ihneď k použitiu
Miestnosť detská izba, obývacia izba
Vzhľad taburet

Prihlásenie k newsletteru

Pravidelná dávka inšpirácie na váš e-mail

Prihlásením súhlasíte s pravidlami Zásady ochrany osobných údajov