Loading...
Sedacie súpravy

{{ name }}

Šírka 275 cm, výška 90, hľbka 202 cm. Plocha na spanie 193 x 125 cm. Luxusná sedacia súprava Snow ponúka objemný úložný priestor, polohovateľné opierky a možnosť zmeniť pohovku na príležitostnú posteľ. Mnoho farebných prevedení.Více informací

Poťahová látka sedacej súpravy Snow:

Poťahová látka sedacej súpravy Snow: Sawana 14 Poťahová látka sedacej súpravy Snow: Sawana 21 Poťahová látka sedacej súpravy Snow: Cena na dopyt Poťahová látka sedacej súpravy Snow: Inari 96 Poťahová látka sedacej súpravy Snow: Omega 68 Poťahová látka sedacej súpravy Snow: Omega 91 Poťahová látka sedacej súpravy Snow: Ontario 100 Poťahová látka sedacej súpravy Snow: Soft 29 Poťahová látka sedacej súpravy Snow: Monolith 09 Poťahová látka sedacej súpravy Snow: Monolith 29 Poťahová látka sedacej súpravy Snow: Monolith 37 Poťahová látka sedacej súpravy Snow: Monolith 77 Poťahová látka sedacej súpravy Snow: Monolith 84 Poťahová látka sedacej súpravy Snow: Solar 99

Plocha na spanie:

Odlišný materiál Rovnaký materiál

Orientácia:

Orientácia: Ľavostranná Orientácia: Pravostranná
Dostupnosť: 3 - 5 týždňov
Kód: EL-07-02330
Záruka: 2 roky
{{ name }} 1 190,55 €

Detailný popis

 
Priaznivci luxusu by mali zbystriť pozornosť a orientovať ju na naše veľké rohové sedačky. Model Snow ponúka zaujímavý moderný dizajn, ktorý okrem čistých línií podčiarkujú špecificky tvarované nožičky. Na pohodlnom sedení sa podieľajú použité materiály, ale najmä polohovateľné opierky hlavy. Pokojne im doprajte iné farebné prevedenie ako spodnej časti sedačky. Výber farieb je široký. Dostatočne široká je i spacia plocha, ktorú získate jednoduchým rozložením. Vo vašej domácnosti sa najlepšie presvedčíte, že štýlová sedacia súprava rohová spĺňa kritériá praktickosti aj estetickosti.
 

Rohová sedacia súprava

SNOW

 

•  rozmery: 275 x 90 x 202 cm (ŠxVxH)
•  plocha na spanie: 193 x 125 cm (DxŠ)
•  ľavostranný aj pravostranný variant​
•  polohovateľné opierky
•  čalúnená zadná strana sedacej súpravy
•  objemný úložný priestor
•  na vyžiadanie vám zašleme vybrané vzorky poťahovej látky zadarmo, ktoré môžete objednať tu
• vlastný výber poťahových látok uveďte u objednávky do poznámky a vyberte variant "Vlastný výber farieb"
 
Rohová sedací souprava - Solar 99
 
Rohová sedacia súprava Snow - ľavá v poťahové látke Solar 99

 POPIS VÝROBKU

 Táto rozkladacia sedacia rohová súprava je vyrobenázhotovená z borovicového dreva v kombinaci nábytkovou drevotrískovou doskou. Je vyplnená PUR i HR penou a odolnými pružinami Faliste pre dlhú životnosť. Nohy rohovej sedacej súpravy sú kovové chrómované. Zadná strana sedačky je čalúnená. Veľká spacia plocha sa rozloží pomocou mechanizmu delfín, polohovateľné opierky, objemný úložný priestor, komfort a jednoduchosť v kombinácii s modernými prvkami dvojfarebného i jednofarebného prevedenia. Celková nosnost je do 315 kg.

Spacia plocha je vyrábaná v náhodnej farbe, nemusí teda zodpovedať čalúneniu zvyšnej časti sedačky. V prípade záujmu o čalúnenie spacej plochy v rovnakom štýle je účtovaný príplatok.

 
spací plochaúložný prostor
Spacia plocha a úložný priestor
 

 ROZMERY

Šírka: 275 cm
Výška: 90 cm
Hĺbka: 202 cm
Hĺbka sedu: 60 cm
Výška sedu: 43 cm
Spacia plocha: 125 x 193 cm 
 
Skutočné rozmery sa môžu líšiť ± 5 cm.
rozměry rohové sedačky rozkládací
Rozmery sedačky Snow
 

POTAHOVÁ LÁTKA

Inari

Na dotek lehce drsná, ale přesto příjemná látka, která patří mezi oblíbené látky. Díky protkání dvou barev působí velmi přirozeně a elegantně. Látka Inari je odolná vůči slunečnímu záření, žmolkování i oděru při běžném používání.

Monolith

Velmi elegantní a příjemná látka na dotek, která má nadstandardní vlastnosti. Látka má ochrannou vrstvu, která chrání před rychlou absorpcí rozlité tekutiny. V případě nehody, tak máte čas tekutinu nasáknout do hadříku či houbičky. Pro čištění používejte šetrný hadřík či houbičku a vlažnou mýdlovou vodu.

Ontario

Látka měkká na dotek připomínající svou texturou vlnu. Díky melange efektu (tkaná příze) působí látka velmi přirozeně a elegantně. Látka je odolná vůči oděru a také se snadno čistí. Pro čištění používejte jemný hadřík či houbičku a šetrné čistící prostředky na čalouněný nábytek či vlažnou mýdlovou vodu.

Sawana

Pěkná a měkká látka s jemným melange efektem (tkaná příze), který vytváří přirozený vzhled látky. Látka je odolná vůči žmolkování, oděru i slunečnímu záření. Při čištění používejte vlažnou mýdlovou vodu nebo popřípadě jemné čistící prostředky určené na čalounění nábytek.

Solar

Látka prémiových vlastností. Disponuje označením Easy clean, přičemž látka má ochrannou vrstvu vůči rychlému pronikání nečistot a tekutin, takže se látka snadno čistí a je vhodná pro domácnosti s domácími mazlíčky. Látka je velmi příjemná a měkká na dotek.

Další látky

K výběru máme velké množství dalších látek. Od klasických látek se základními vlastnostmi po prémiové látky s různými ochrannými vrstvami a velkou odolností proti oděru. Přejete-li si netradiční barvu, texturu nebo máte doma děti a mazlíčky, neváhejte nás kontaktovat. Výběr látky přizpůsobíme vašim přáním a požadavkům.

Hodnocení (0x)

Produkt zatím nikdo nehodnotil

Přidat hodnocení

Jak jste byly s produktem spokojeni?
Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Technické parametre

Dostupnosť 3 - 5 týždňov
Stav nové
Záruka 2 roky
Typ vyhotovenia rohové
Rozkladanie na lôžko rozkladacia
Materiál čalúnenia eko koža, látka
Úložný priestor s úložným priestorom
Výška 90 cm
Plocha na spanie 193 x 125 cm
Šírka 275 cm
Hĺbka 202 cm
Nožičky s nožičkami
Stav tovaru pri dodaní demontované
Variant rohu ľavý roh, pravý roh
Štýl moderný
Miestnosť obývacia izba
Počet balíkov 2
Celková hmotnosť balíkov 160 kg
Rozmery balíkov 175x95x55 cm, 200x110x85 cm
Počet miest viacmiestne

Prihlásenie k newsletteru

Pravidelná dávka inšpirácie na váš e-mail

Prihlásením súhlasíte s pravidlami Zásady ochrany osobných údajov