Loading...

Rozkladacie matrace

Ak hľadáte matrac do detskej postieľky alebo prenosnej ohrádky, ste na správnej adrese! Skladacie matrace sú užitočné nielen v tomto prípade. Budú skvelou voľbou aj pre návštevy ako doplnkový matrac na rozkladacej sedačke. Ak nemáte priestor na vytvorenie hosťovskej miestnosti s manželskou posteľou, stavte na vrchný matrac pre hostí, vďaka ktorému získate komfortné lôžko. U nás si vyberie každý!

Rozkladacie matrace

{{ currency.symbol }}
{{ currency.symbol }}

Skladací matrac Siva 180x60 cm
-8%
Počet farieb / variantov 5

Šírka 60 cm, dĺžka 180 cm, výška 10 cm. Skladací matrac pre hostí s poťahem z mikrovlákna, eko-kože a zamatovej látky Magic velvet. Matrac je z...

Výběr z více variant barev a dekorů:
Skladací matrac Siva 180x60 cm Skladací matrac Siva 180x60 cm Skladací matrac Siva 180x60 cm + 2
Skladom
40,69 € 37,43 €
Skladací matrac Lopa 120x60 cm
-52%

Skladací detský matrac 60x120 cm s výškou 5 cm je ľahko prenosný vďaka praktickej taške, ktorú od nás dostanete grátis. Môžete ho tak vziať...

Skladací matrac Lopa 120x60 cm
1 - 2 týdny
59,67 € 28,47 €

Rozkladacie matrace

Detské skladací matrace

Poznáte to, kamarátske vzťahy vašich ratolestí sa len málokedy zaobídu bez vzájomného prespávania. Detská či študentská izba vtedy privíta skladací matrac, ktorý sa jednoducho rozloží na pohodlné lôžko. Dieťaťu poskytne dobrý spánok a vám zase dostatok miesta v interiéri, keďže ho v priebehu pár sekúnd jednoducho zložíte. Pokojne ho položte na zem v obývačke a vytvorte pohodlný detský kútik na hranie. Rovnako ľahko sa dá zložiť a uskladniť napríklad pod posteľ alebo za skriňu. Kúpiť rozkladací matrac tak bude dobrou voľbou.

Ak ste pravidelným hostiteľom, máme pre vás kategóriu kreslá a pohovky. Aj tie sa dokážu premeniť. Výsledkom je rozkladacia posteľ s matracom.

Skladací matrace

Ľahko prenosný a jednoducho rozložiteľný skladací matrac uvíta každý, kto čas od času cestuje, a nemá rád cudzie postele. Rozkladací matrac môžete využiť aj u vás doma pre prípadné návštevy. Ráno ho zase ľahko zložíte a schováte do skrine. Matrac ponúkame v dĺžkach 180 cm a 195 cm. Stačí si vybrať z rozmerovo väčšej kategórie a matrac sa v okamihu premení na lôžko aj pre vyšších jedincov. Pokiaľ sa rozhodnete, že rozkladací matrac na spanie nie je pre vašich hostí dostatočne komfortný, ponúkame vám i klasické varianty, kvalitné matrace rôznej šírky a materiálového prevedenia pre jednolôžkové aj manželské postele .

Prihlásenie k newsletteru

Pravidelná dávka inšpirácie na váš e-mail

Prihlásením súhlasíte s pravidlami Zásady ochrany osobných údajov