Loading...
Sedacie súpravy

{{ name }}

Sedacie súpravy
{{ name }}

Rozmery kresla: šírka 85 cm, výška 103 cm, hĺbka 90 cm. Rozmery pohovky: 150 cm x 103 cm x 90 cm. Spravte si u vás doma romantické miesto. Sedačka s ušiakom v nežnom dizajne dodajú každému priestoru vintage nádych. Už sa stačí iba usadiť a relaxovať. Sedačka s kreslom je na výber v 9 farebných prevedeniach.Více informací

Čalúnnická látka sedacej súpravy Alvin:
Čalúnnická látka sedacej súpravy Alvin: Sawana 21 Čalúnnická látka sedacej súpravy Alvin: Matt velvet 68 Čalúnnická látka sedacej súpravy Alvin: Solid 39 Čalúnnická látka sedacej súpravy Alvin: Monolith 37 Čalúnnická látka sedacej súpravy Alvin: Monolith 84 Čalúnnická látka sedacej súpravy Alvin: Kronos 29 Čalúnnická látka sedacej súpravy Alvin: Omega 68 Čalúnnická látka sedacej súpravy Alvin: Omega 86 Čalúnnická látka sedacej súpravy Alvin: Cover 70
Kód: EL-07-02107
Záruka: 2 roky
{{ name }} 709,35 €

Detailný popis

 
Súprava Alvin patrí medzi sedacie zostavy, ktoré svojím štýlovým prevedením plynule prekračujú hranice jednotlivých storočí. Kreslo ušiak je obľúbené v kútikoch na čítanie, kaviarňach, zimných záhradách, obývačkách a rôznych spoločenských miestnostiach. My sme ho doplnili o pohovku v rovnakom dizajne. Môžete tak získať nadčasovú sedaciu súpravu a vo farebnom odtieni podľa vlastných predstáv. Na Procentov.sk je pre vás pripravené čalúnenie v zemitých aj pastelových tónoch. Zo sedačky s kreslom sa tak môže stať nenápadný aj výrazný prvok interiéru.
 
Kreslo a pohovka

ALVIN
 
•  rozmery kresla: 85 x 103 x 90 cm (ŠxVxH)
•  rozmery pohovky: 150 x 103 x 90 cm (ŠxVxH)
•  zadná strana nábytku je čalúnená
•  na vyžiadanie vám zašleme vybrané vzorky poťahovej látky zadarmo, ktoré môžete objednať tu
 
 
sedací sestava - omega 86/Kronos 17
 
Sedacia zostava zložená z kresla ušiak a pohovky - farebné prevedenie kresla Omega 86 a pohovky Kronos 17
 
 POPIS VÝROBKU
Táto sedacia zostava je vyrobená z borovicového dreva. Zostava na sedenie sa skladá z pohovky a kresla ušiak. Pohovka aj kreslo sú vyplnené PUR penou T30 (sedacia čásť) a T25 (operná čásť) a odolnými vlnovými pružinami pre dlhú životnosť. Nosnosť sedačky je 130 kg na každé sedacie miesto. Zadná strana nábytku je čalúnená. To najlepšie, čo zostava ponúka je komfort a moderný dizajn. Možnosť vybrať si z predvybraných variantov alebo svoje vlastné farebné prevedenie. V takom prípade zvoľte možnosť "vlastný výber" a do poznámky objednávky napíšte vybraný odtieň látky/látok. Nosnosť pohovky je do 200 kg a kresla do 110 kg.
 
ROZMERY POHOVKY
Šírka: 150 cm
Výška: 103 cm
Hĺbka: 90 cm
Výška sedu: 42 cm
Hĺbka sedu: 55 cm
 
Skutočné rozmery sa môžu líšiť ± 5 cm.
rozměry pohovky, dvojkřeslo, ušak
Rozmery pohovky/dvojkresla Alvin
 
ROZMERY KRESLA
ŠíRka: 85 cm
Výška: 103 cm
Hĺbka: 90 cm
Výška sedu: 42 cm
Hĺbka sedu: 55 cm
 
Skutočné rozmery sa môžu líšiť ± 5 cm.
křeslo alvin, aros, kvalitní a pohodlné křeslo ušák
Rozmery kresla ušiak Alvin
 
POTAHOVÁ LÁTKA

Cover

Jedna z velmi příjemných látek se základními vlastnostmi, jako je odolnost vůči oděru, žmolkování a slunečnímu záření při běžném používání. Látka má pevnější strukturu a prošití nití. Pro čištění používejte vlažnou mýdlovou vodu nebo šetrné čistící prostředky na čalouněný nábytek. 

Kronos

Měkká látka s příjemnou texturou na dotek. Látka Kronos má vysokou odolnost vůči slunečnímu záření a tedy rychle nevybledne. Díky svým vlastnostem má vyšší odolnost také vůči oděru a žmolkování. Pro čištění látky používejte pouze jemné čistící prostředky určené pro čalouněný nábytek.

Matt velvet

Látka se speciální ochrannou vrstvou, která zabraňuje proniknutí rozlité tekutiny. Látka je díky tomu také snadno udržitelná a odolná. V případě čištění používejte čistý hadřík, do které tekutinu nasajete. V případě potřeby používejte jemnou houbičku s vlažnou mýdlovou vodou. Látka má velmi elegantní vzhled a je měkká na dotek.

Monolith

Velmi elegantní a příjemná látka na dotek, která má nadstandardní vlastnosti. Látka má ochrannou vrstvu, která chrání před rychlou absorpcí rozlité tekutiny. V případě nehody, tak máte čas tekutinu nasáknout do hadříku či houbičky. Pro čištění používejte šetrný hadřík či houbičku a vlažnou mýdlovou vodu.

Sawana

Pěkná a měkká látka s jemným melange efektem (tkaná příze), který vytváří přirozený vzhled látky. Látka je odolná vůči žmolkování, oděru i slunečnímu záření. Při čištění používejte vlažnou mýdlovou vodu nebo popřípadě jemné čistící prostředky určené na čalounění nábytek.

Další látky

K výběru máme velké množství dalších látek. Od klasických látek se základními vlastnostmi po prémiové látky s různými ochrannými vrstvami a velkou odolností proti oděru. Přejete-li si netradiční barvu, texturu nebo máte doma děti a mazlíčky, neváhejte nás kontaktovat. Výběr látky přizpůsobíme vašim přáním a požadavkům.

Hodnocení (0x)

Produkt zatím nikdo nehodnotil

Přidat hodnocení

Jak jste byly s produktem spokojeni?
Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Technické parametre

Dostupnosť 3 - 5 týždňov
Stav nové
Záruka 2 roky
Typ dizajnu 2 + 1
Rozloženie na posteľ bez toho, aby sa rozvinuli
Materiál čalúnenia látka
Úložný priestor bez úložného priestoru
Výška 103 cm
Šírka 150 cm
Hĺbka 90 cm
Nohy s nohami
Stav tovaru pri dodaní okamžite na použitie
Štýl Škandinávske
Izba kancelária, obývacia izba
Stolička 103x85x90 cm
Počet balíkov 2
Celková hmotnosť balení 69 kg
Rozmery obalov 95x90x150 cm, 95x90x85 cm
Počet miest tri číslice

Prihlásenie k newsletteru

Pravidelná dávka inšpirácie na váš e-mail

Prihlásením súhlasíte s pravidlami Zásady ochrany osobných údajov