Loading...

Sedacie súpravy 3 + 2

V ponuke sedacích súprav nájdete rôzne druhy pohoviek rôznych veľkostí. Ponúkame sedacie súpravy v tvare U, malé rozkladacie pohovky, a pokiaľ hľadáte praktický kúsok, určite sa Vám zapáči pohovka s úložným priestorom.

Sedacie súpravy 3 + 2

{{ currency.symbol }}
{{ currency.symbol }}

{{ attribute.filter_range_unit }}
{{ attribute.filter_range_unit }}
3 - 5 týždňov
  již od 814,89 €
Sedacia zostava Sahara 3+2 Sedacia zostava Sahara 3+2 Sedacia zostava Sahara 3+2 + 27

Sedacie súpravy 3 + 2

Rohové

Rohové sedačky sa stávajú v poslednom období čoraz obľúbenejším typom sedačiek do obývačky. Nielenže pôsobia luxusne, ale sú aj veľmi praktické, pretože spravidla disponujú úložným priestorom aj plochou na spanie. Nie je sedačka do rohu úplne to, čo hľadáte? Pozrite si našu ponuku sedacích súprav v tvare U či rozkladacích sedačiek. Neodmysliteľnou súčasťou obývacej izby je bezpochyby aj štýlový konferenčný stolík, a ak ste milovníkmi kníh, tak by vám v nej nemal chýbať ani regál na knihy.

Do U

Je vaša obývačka väčších rozmerov, a tak sa vám do nej bez problémov zmestí aj väčšia sedacia súprava? Veľké sedačky v tvare U dodajú vašej obývačke jedinečný vzhľad a vďaka ich rozmerom sa na ňu môže usadiť väčší počet ľudí. Dolaďte k svojej novej sedačke aj obývaciu stenu a vytvorte si obývačku, v ktorej sa budete cítiť príjemne a pohodlne nielen vy, ale aj vaši hostia.

Rozkladacie

Rozkladacie sedačky predstavujú veľmi praktický kus nábytku, pretože ich môžete využívať na občasné prespanie a následne ju zložiť. Nebude vám tak zbytočne zaberať miesto. Rozkladacie sedacie súpravy pre vás máme v rôznych veľkostiach a prevedeniach, takže sa bez problémov zmestia do každej obývačky. Dolaďte k sedačke vhodné kreslá a konferenčný stolík a vytvorte si v obývačke jedinečný priestor pre odpočinok i návštevy.

S úlozným priestorom

Hľadáte do vašej obývačky novú sedaciu súpravu? Ideálnou voľbou je rozkladacia pohovka s úložným priestorom, ktorá je veľmi praktickým pomocníkom. Poslúži nielen ako sedačka či prípadne provizórna posteľ, ale vďaka úložnému priestoru do nej viete odložiť pomerne veľa vecí. A keďže ste sa rozhodli dodať vašej obývačke nový a moderný vzhľad, nevynechajte ani našu ponuku moderných obývacích stien a zostav.

Sedacie zostavy

Túžite po novej sedacej zostave do vašej obývačky? Radi vám vaše túžby naplníme. Pozrite si našu ponuku sedacích zostáv, či už v kombinácii sedačky a kresiel, alebo dvoch menších pohoviek. V našom e-shope nájdete rohové sedačky, rozkladacie pohovky či rozťahovacie kreslá rôzneho tvaru a farieb, z ktorých si vyberie naozaj každý.

Prihlásenie k newsletteru

Pravidelná dávka inšpirácie na váš e-mail

Prihlásením súhlasíte s pravidlami Zásady ochrany osobných údajov