Loading...

Spodné skrinky

Spodné skrinky sú neoddeliteľnou súčasťou kúpeľňového nábytku. Poskytujú základný úložný priestor v dispozične malej i veľkorysej kúpeľni. U nás si ich môžete vybrať podľa šírky, vnútorného členenia či farebného prevedenia. Svoj účel splní klasická policová skrinka bez koša so zásuvkou na drobnosti. Biela skrinka do kúpeľne bude nadčasovým riešením, skrinka s košom na bielizeň zase praktickým.

Spodné skrinky

{{ currency.symbol }}
{{ currency.symbol }}

{{ attribute.filter_range_unit }}
{{ attribute.filter_range_unit }}

Spodné skrinky

Bez koša

Hľadáte spodnú skrinku do kúpeľne s otváracími dvierkami, ktoré nebudú určené práve na odkladanie použitej bielizne? Chcete tento priestor využiť inak, ako napr. len na odkladanie kozmetiky? V tom prípade je kúpeľňová skrinka bez koša tou správnou voľbou. Máme široký výber kúpeľňových skriniek, kde určite nájdete tú pravú. Hodila by sa vám skrinka pod umývadlo alebo rovno celá kúpeľňová zostava? U nás nájdete aj omnoho viac!

S košom

Túžite po nenápadnom úložnom priestore na použitú bielizeň? Máme pre vás riešenie! Kúpeľňová skrinka s košom na bielizeň bude diskrétna a nenápadná. Zdá sa vám kúpa jednej skrinky do kúpeľne ako vytrhnutá z kontextu? Inšpirujte sa kúpeľňovými zostavami a možno vás jedna osloví natoľko, že vymeníte starú kúpeľňu za novú!

Prihlásenie k newsletteru

Pravidelná dávka inšpirácie na váš e-mail

Prihlásením súhlasíte s pravidlami Zásady ochrany osobných údajov