Loading...
Kuchynské linky

{{ name }}

1. z 4
Kuchynské linky

{{ name }}

Šírka 330 x 340 cm. Kuchynská linka rohová v lesklom odtieni bordó v kombinácii s dekorom dreva dub lancelot. Zostava 18 samostatných skriniek s interiérom v bielej farbe, plastové úchytky. Ponúka možnosť ľavostranného aj pravostranného otvárania dvierok. Drez, batéria, kuchynské spotrebiče a pracovná doska nie sú súčasťou ponuky. Pracovná doska je dostupná za príplatok.Více informací

Farebné prevedenie:

Farebné prevedenie: bilá lesk Farebné prevedenie: Bordo/dub lancelot
Dostupnosť: 1 - 2 týdny
Kód: ST-05-02432
Záruka: 2 roky
{{ name }} 2 295,25 € 2 083,84 €

Detailný popis

 
Túžite po priestrannej kuchyni s veľkým úložným miestom? Radi by ste si pri varení dopriali maximálny komfort? Potom ste na Procentov.cz správne. Táto kuchynská linka v sebe ukrýva všetko, na čo si len spomeniete. Štýlové a vášnivé farebné prevedenie bordo v kombinácii s dekorom dub lancelot, dostatok priestoru a úložného miesta. Do tejto rohovej kuchyne sa okamžite zamilujete.
 

Kuchynská rohová linka 330x340 cm

VISION

 
• šírka kuchynskej linky 340 x 330 cm
• 18 kuchynských skriniek
• univerzální otevírání dvířek
• farebná kombinácia dub lancelot/bordo lesklá
• bez pracovnej dosky, drezu a batérie
• pracovná doska za príplatok
 
kuchyňa bordo lesklá, lesklá kuchyňa, kuchyňa v kombinácii s drevom, kuchyňa rohová 330 x 340 cm
 
Vizualizácia: Priestranná kuchynská linka 330x340 cm, korpus zhotovený v dekore dub lancelot, dvierka kombinácie dub lancelot/bordo lesklá, plastové úchytky. Súčasťou ponuky nie je pracovná doska, drez, batéria ani kuchynské spotrebiče.
 

 

OPIS KUCHYNE

Zostava sa skladá zo šiestich spodných, deviatich horných a troch vysokých skriniek. Celková šírka kuchynskej linky je 330 x 340 cm. Pracovná doska nie je súčasťou ponuky. Hĺbka spodných skriniek bez pracovnej dosky je 52 cm . Celková hĺbka skrinky pri zakúpení pracovnej dosky je 60 cm, pretože pracovná doska v zadnej časti skrinky presahuje. Hĺbka vysokých skríň je 57 cm. Vyobrazená zostava je iba návrhom na zostavenie - jednotlivé skrinky si môžete sami ľubovoľne zostaviť.

 

rozmery rohovej kuchynskej linky
 
Rozmery samostatných kuchynských skriniek s pracovnou doskou hlbokou 60 cm - model Vision v kombinácii farieb bordo lesklá/dub lancelot
 

Kuchynská linka Vision je vyrobená z laminovanej drevotrieskovej dosky o hrúbke 16 mm. Hrany kuchynských skriniek sú melamínové. Kuchynské skrinky majú plastové úchytky a sú vyrobené vo farebnej kombinácii dub lancelot/bordo lesklá. Dvierka kuchynských skriniek sú ľahko umývateľné a vďaka súčasným grafickým možnostiam bývajú tieto imitácie často na nerozoznanie od originálu. Výhodou je univerzálne otváranie dvierok. Na základe Vašich požiadaviek si môžete nastaviť pravé alebo ľavé otváranie skrinky.

Súčasťou kuchynskej linky nie je pracovná doska , ktorú je potrebné dokúpiť zvlášť. Môžete si ju však vybrať z našej bohatej ponuky pracovných dosiek . Súčasťou ponuky taktiež nie sú kuchynské spotrebiče, drez ani batérie. Môžete si ich však doobjednať z našej ponuky doplnkov a príslušenstva .

 

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

ČÍM SI MÔŽETE SVOJU ZOSTAVU ROZŠÍRIŤ

 

Kuchynská pracovná doska

Kuchynská zostava je bez pracovnej dosky . Môžete si ju však prikúpiť a vybrať si z bohatej ponuky farieb a dekorov. Ceny dosky za bežný meter sa líšia v závislosti od hĺbky pracovnej dosky.

 

Doplnky a príslušenstvo

V našej ponuke doplnkov a príslušenstva nájdete predovšetkým nerezové drezy a nerezové drezové batérie . Toto príslušenstvo nie je súčasťou ponuky kuchynských zostáv, ale môžete si ich dokúpiť k Vami vybranej kuchynskej linke. Nezabudnite si prezrieť aj granitové sety drezov a batérií , dekoračné panely alebo organizéry do kuchynských skriniek, ktoré sú veľmi obľúbené.

 

batéria chróm drezy s odkvapkávačom

 

Po kliknutí na príslušný obrázok sa dostanete na súvisiace produkty - batérie, drezy, dekoračné panely, organizéry

 

 

Hodnocení (0x)

Produkt zatím nikdo nehodnotil

Přidat hodnocení

Jak jste byly s produktem spokojeni?
Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Technické parametre

Dostupnosť 1 - 2 týdny
Stav nové
Záruka 2 roky
Typ vyhotovenia rohové
Materiál lamino
Dekor dub lancelot
Spodný / horný rad 656/350 cm
Šírka 330 x 340 cm
Stav tovaru pri dodaní demontované
Osvetlenie bez osvetlenia
Štýl moderný
Povrch lesklé

Prihlásenie k newsletteru

Pravidelná dávka inšpirácie na váš e-mail

Prihlásením súhlasíte s pravidlami Zásady ochrany osobných údajov