Loading...

Vianoce

Vianočnú atmosféru doladia tie správne vianočné dekorácie a vianočné osvetlenie. Pri okne vašej kuchyne bude žiariť svietiaci snehuliak a v obývačke sa okno nezaobíde bez svietiacej hviezdy, ktorá deťom pomôže privolať darčeky. A neboli by to tie správne Vianoce bez pekného vianočného venca na dverách. Všetky svetielka, ozdoby a vianočné doplnky si pre váš domov vyberiete u nás.

Vianoce

{{ currency.symbol }}
{{ currency.symbol }}

{{ attribute.filter_range_unit }}
{{ attribute.filter_range_unit }}
Skladom 2 ks
  26,38 €
Zelená podložka pod stromček svietiaci
-15%
Skladom 1 ks
34,58 € 29,39 €
Skladom 1 ks
  48,03 €
Skladom 2 ks
  22,67 €
Skladom 4 ks
  11,85 €
Skladom 4 ks
  17,80 €
Skladom 4 ks
  19,08 €
Skladom 2 ks
  23,95 €
Skladom 4 ks
  23,63 €
Skladom 2 ks
  69,74 €

Vianoce

Vianočné osvetlenie

S vianočným osvetlením objavíte to pravé kúzlo Vianoc. Ako inak by váš domov Ježiško našiel, ak by na neho už z diaľky nevolali vianočné svetielka. Nech už si prajete vianočnú reťaz vonkajšiu či vnútornú, vyberiete si. Od teplých žltých farieb po vianočné svetielka farebné. Vytvorte si svoj vianočný príbeh plný lásky a radosti. Nezabudnite na svetielka na stromček, bez nich by to neboli tie správne Vianoce.

Vianočné dekorácie

Vianoce, Vianoce prichádzajú a my to dobre vieme. Preto vám prinášame vianočné dekorácie, ktoré nesmú v žiadnej izbe chýbať. Do okna kuchyne sa patrí zavesiť svietiacu vianočnú hviezdu, v detskej izbe bude strážiť deti svietiaci snehuliak a v obývačke vystavte svietnik za okno, ktorý bude večer odrážať padajúce vločky. Užite si atmosféru a kúzlo Vianoc tiež!

Prihlásenie k newsletteru

Pravidelná dávka inšpirácie na váš e-mail

Prihlásením súhlasíte s pravidlami Zásady ochrany osobných údajov