Loading...
Kreslá a dvojkreslá

{{ name }}

Kreslá a dvojkreslá

{{ name }}

Šírka 85 cm, výška 103 cm, hľbka 90 cm. Túžite po obývacej izbe, z ktorej bude na prvý pohľad vyžarovať luxus? Ušiak kreslá vám to zabezpečia. Nielenže sú veľmi pohodlné, ale svojím jedinečným dizajnom vyzdvihnú celkový vzhľad vašej obývačky.Více informací

Modely kresla Alvin:

Modely kresla Alvin: Sawana 21 Modely kresla Alvin: Kronos 29 Modely kresla Alvin: Omega 68 Modely kresla Alvin: Omega 86 Modely kresla Alvin: Cover 70 Modely kresla Alvin: Mat Velvet 68 Modely kresla Alvin: Monolith 37 Modely kresla Alvin: Monolith 84
Kód: EL-07-02105
Záruka: 2 roky
{{ name }} 359,72 €

Detailný popis

 
Dokonalé kreslo na čítanie – ušiak. S našimi poťahovými látkami, použitými kvalitnými materiálmi a precíznym šitím sa stane dominantou interiéru. Možnosť voľby z viacerých farebných variantov zaručí, že s ním bude ladiť podľa vašich predstáv a vkusu. Kreslá ušiaky sú tiež ideálnym kandidátom na posedenie pri obľúbenom nápoji. Konverzácia pri káve s priateľmi môže byť i v domácnosti štýlovou záležitosťou. Ak vám to priestor dovoľuje, vytvorte si špeciálny kútik na túto príležitosť.
 

Kreslo ušiak

ALVIN

 
•  rozmery: 85 x 103 x 90 cm (ŠxVxH)
•  zadná strana kresla je čalúnená
•  na vyžiadanie vám zašleme vybrané vzorky poťahovej látky zadarmo, ktoré môžete objednať tu
 
 
Kreslo ušiak model Alvin – Monolith 37
 
Kreslo ušiak model Alvin – farebné prevedenie Monolith 37
 

POPIS VÝROBKU

Toto pohodlné kreslo ušiak je vyrobené z materiálov, ktoré sú oderuvzdorné. Rám je zhotovený z borovicového dreva. Je vyplnený PUR penou v sedacie částu T30, v opernei části T25 a odolnými vlnovými pružinami Falista pre dlhú životnosť. Zadná strana kresla je čalúnená. To najlepšie, čo toto kreslo ušiak ponúka, je komfort a moderný dizajn v kombinácii s krátkou dobou dodania. Nosnosť je do 110 kg.
 

ROZMERY

Šírka: 85 cm
Výška: 103 cm
Hĺbka: 90 cm
Výška sedu: 42 cm
Hĺbka sedu: 55 cm
 
Rozmery môžu mať odchýlku +- 4 cm
 
rozměry křesla, ušák
Rozmery kresla
 

POŤAHOVÁ LÁTKA

Cover

Jedna z veľmi príjemných látok so základnými vlastnosťami, ako je odolnosť voči oderu, žmolkovaniu a slnečnému žiareniu pri bežnom používaní. Látka má pevnejšiu štruktúru a prešitie nití. Na čistenie používajte vlažnú mydlovú vodu alebo šetrné čistiace prostriedky na čalúnený nábytok.

Kronos

Mäkká látka s príjemnou textúrou na dotyk. Látka Kronos má vysokú odolnosť voči slnečnému žiareniu, a teda rýchlo nevybledne. Vďaka svojim vlastnostiam má vyššiu odolnosť tiež voči oderu a žmolkovaniu. Na čistenie látky používajte iba jemné čistiace prostriedky určené pre čalúnený nábytok.

Matt velvet

Látka so špeciálnou ochrannou vrstvou, ktorá zabraňuje preniknutiu rozliatej tekutiny. Látka je vďaka tomu tiež ľahko udržateľná a odolná. V prípade čistenia používajte čistú handričku, do ktorej tekutinu nasajete. V prípade potreby používajte jemnú hubku s vlažnou mydlovou vodou. Látka má veľmi elegantný vzhľad a je mäkká na dotyk.

Monolith

Veľmi elegantná a príjemná látka na dotyk, ktorá má nadštandardné vlastnosti. Látka má ochrannú vrstvu, ktorá chráni pred rýchlou absorpciou rozliatej tekutiny. V prípade nehody, tak máte čas tekutinu nasiaknuť do handričky či hubky. Na čistenie používajte šetrnú handričku či hubku a vlažnú mydlovú vodu.

Omega

Príjemná látka s jemnou a mäkkou textúrou na dotyk s drobnými chĺpkami. Látka je priedušná a odolná voči oderu, žmolkovaniu aj slnečnému žiareniu pri bežnom užívaní. Pri čistení látky používajte najlepšie suché čistenie popr. vlažnú mydlovú vodu či šetrné čistiace prostriedky určené na čalúnený nábytok.

Sawana

Pekná a mäkká látka s jemným melange efektom (tkaná priadza), ktorý vytvára prirodzený vzhľad látky. Látka je odolná voči žmolkovaniu, oderu aj slnečnému žiareniu. Pri čistení používajte vlažnú mydlovú vodu alebo poprípade jemné čistiace prostriedky určené na čalúnený nábytok.

Hodnocení (0x)

Produkt zatím nikdo nehodnotil

Přidat hodnocení

Jak jste byly s produktem spokojeni?
Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Technické parametre

Dostupnosť 3 - 5 týždňov
Stav nové
Záruka 2 roky
Typ vyhotovenia televízne, ušiak
Rozkladanie na lôžko bez rozkladania
Materiál čalúnenia látka
Úložný priestor bez úložného priestoru
Výška 103 cm
Šírka 85 cm
Hĺbka 90 cm
Nožičky s nožičkami
Hĺbka sedu 55 cm
Stav tovaru pri dodaní ihneď k použitiu
Štýl moderný, škandinávsky
Miestnosť obývacia izba
Počet balíkov 1
Celková hmotnosť balíkov 27 kg
Rozmery balíkov 95x90x85 cm

Prihlásenie k newsletteru

Pravidelná dávka inšpirácie na váš e-mail

Prihlásením súhlasíte s pravidlami Zásady ochrany osobných údajov