Loading...
Kuchynské linky

{{ name }}

Kuchynské linky
{{ name }}

Šírka 180 cm. Svetlá kuchynská linka Fury s bielym korpusom a dvierkami v dekore dub sonoma, plastové úchytky. Zostava obsahuje tri horné skrinky a tri spodné skrinky s interiérom v bielej farbe. Pracovná doska v dĺžke 180 cm za príplatok. Súčasťou ponuky nie sú kuchynské spotrebiče, drez ani batéria. Univerzálne otváranie dvierok.Více informací

Hĺbka pracovnej dosky 60 cm:
Hĺbka pracovnej dosky 60 cm: Bez pracovnej dosky Hĺbka pracovnej dosky 60 cm: Biela - 28 mm Hĺbka pracovnej dosky 60 cm: Borovica biela - 28 mm Hĺbka pracovnej dosky 60 cm: Dub lancelot - 28 mm Hĺbka pracovnej dosky 60 cm: Granit - 28 mm Hĺbka pracovnej dosky 60 cm: Nubian - 28 mm Hĺbka pracovnej dosky 60 cm: Biela ipanema - 38 mm Hĺbka pracovnej dosky 60 cm: Metalic - 38 mm Hĺbka pracovnej dosky 60 cm: Mramor Roma - 38 mm Hĺbka pracovnej dosky 60 cm: Šedá kalcitová - 38 mm Hĺbka pracovnej dosky 60 cm: Dub lancelot - 38 mm Hĺbka pracovnej dosky 60 cm: Dub artisan - 38 mm Hĺbka pracovnej dosky 60 cm: Platina - 38 mm
Kód: ST-05-02400
Záruka: 2 roky
{{ name }} 341 € 296,82 €

Detailný popis

 

Stačí Vám malá kuchyňa ? Kuchynská linka Fury je moderná kuchyňa v príjemnej kombinácii dekoru dub sonoma a bielej farby. Kuchyňa má iba 180 cm, preto sa zmestí aj do najmenších bytov. Pokiaľ Vám rozvrhnutie kuchynských skriniek nevyhovuje, bez problémov si ich môžete usporiadať podľa svojich potrieb. Kuchynský nábytok z Procentov.cz je skvelou voľbou.

 

Priama kuchynská linka 180 cm

FURY
 
• šírka kuchynskej linky 180 cm
• 6 kuchynských skriniek
• farebná kombinácia biela/dub sonoma
• bez pracovnej dosky, kuchynských spotrebičov, drezu a batérie
• pracovná doska 180 cm za príplatok
•  univerzálne otváranie dvierok
 
Priama kuchynská linka, kuchyňa dub sonoma biela
 
Vizualizácia: Priama kuchynská linka Fury 180 cm vo farebnej kombinácii biela/dub sonoma, plastové úchytky, šesť kuchynských skriniek. Pracovná doska nie je súčasťou ponuky
 

 

OPIS KUCHYNE

Zostava sa skladá z troch spodných skriniek a troch horných skriniek. Celková šírka zostavy je 180 cm. Pracovná doska nie je súčasťou ponuky. Hĺbka spodných skriniek bez pracovnej dosky je 48 cm . Celková hĺbka skrinky pri zakúpení pracovnej dosky je 60 cm, pretože pracovná doska v zadnej časti skrinky presahuje. Vyobrazená zostava je iba návrhom na zostavenie - jednotlivé skrinky si môžete sami ľubovoľne zostaviť s možnosťou ľavého i pravého otvárania dvierok.

 
rozmery kuchynskej linky, kuchyne, skrinky do kuchyne, kuchynský nábytok
 
Rozmery kuchynských skriniek pri kuchynskej zostave Fury 180 cm
 

Kuchynská linka Fury je vyrobená z laminovanej drevotrieskovej dosky o hrúbke 16 mm. Hrany kuchynských skriniek sú melamínové. Kuchynské skrinky majú plastové úchytky. Interiér kuchynských skriniek je v bielej farbe. Korpus skriniek je v bielej farbe a čelá skriniek v obľúbenom odtieni dub sonoma . Dvierka kuchynských skriniek sú ľahko umývateľné a vďaka súčasným grafickým možnostiam bývajú tieto imitácie často na nerozoznanie od originálu. Výhodou je univerzálne otváranie dvierok. Na základe Vašich požiadaviek si môžete nastaviť pravé alebo ľavé otváranie skrinky.

Súčasti kuchynskej linky nie je pracovná doska , ktorú je potrebné dokúpiť zvlášť. Vybrať si môžete z bohatej ponuky farieb pracovnú dosku s hrúbkou 28 mm alebo 38 mm. Súčasti ponuky nie sú kuchynské spotrebiče, drez ani batérie. Môžete si ich však doobjednať z našej ponuky doplnkov a príslušenstva .

 

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

ČÍM SI MÔŽETE SVOJU ZOSTAVU ROZŠÍRIŤ

 

Kuchynská pracovná doska

Kuchynská zostava je bez pracovnej dosky . Môžete si ju však prikúpiť a vybrať si z bohatej ponuky farieb a dekorov. Ponúkame pracovné dosky s hrúbkou 28 mm a 38 mm. Hĺbka pracovnej dosky je 60 cm a dĺžka 180 cm, vhodná pre túto kuchynskú zostavu. Uvedená cena pri pracovnej doske je za dĺžku 180 cm.

 

Doplnky a príslušenstvo

V našej ponuke doplnkov a príslušenstva nájdete predovšetkým nerezové drezy a nerezové drezové batérie . Toto príslušenstvo nie je súčasťou ponuky kuchynských zostáv, ale môžete si ich dokúpiť k Vami vybranej kuchynskej linke. Nezabudnite si prezrieť aj granitové sety drezov a batérií , dekoračné panely alebo organizéry do kuchynských skriniek, ktoré sú veľmi obľúbené.

 

batéria chróm drezy s odkvapkávačom

 

Po kliknutí na príslušný obrázok sa dostanete na súvisiace produkty - batérie, drezy, dekoračné panely, organizéry

 

Pracovné dosky

01 - Bílá - 28 mm

 

02 - Bílá ipanema - 38 mm

 

03 - Borovice bílá - 28 mm

 

04 - Dub artisan - 38 mm

 

05 - Dub lancelot - 28 mm

 

06 - Dub lancelot - 38 mm

 

07 - Granit - 28 mm

 

08 - Metalic - 38 mm

 

09 - Mramor Roma - 38 mm

 

10 - Nubian - 28 mm

 

11 - Platina - 38 mm

 

12 - Šedá kalcitová - 38 mm

 

 

 

Hodnocení (0x)

Produkt zatím nikdo nehodnotil

Přidat hodnocení

Jak jste byly s produktem spokojeni?
Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Technické parametre

Dostupnosť 1 - 2 týdny
Stav nové
Záruka 2 roky
Typ dizajnu Priamy
Materiál laminát
Dekor dub sonoma
Dolný/horný rad 180 / 180 cm
Šírka 180 cm
Stav tovaru pri dodaní pri demontáži
Osvetlenie bez osvetlenia
Štýl Moderné
Povrch matný

Prihlásenie k newsletteru

Pravidelná dávka inšpirácie na váš e-mail

Prihlásením súhlasíte s pravidlami Zásady ochrany osobných údajov