Loading...
Sedacie súpravy

{{ name }}

Šírka pohovky 235 cm, šírka kresla 107 cm. Sedacia súprava Armen svojím tvarom dodá vášmu domovu nádych luxusu. Vyberte si z množstva farebných odtieňov. Potrebujete opticky zjemniť priestor? Zvoľte nežne ružovú alebo sivú. Ak máte doma menšie deti, oceníte tmavšie farby. Súpravu tvorí rozkladacia trojmiestna pohovka a pohodlné kreslo. V cene sú aj dva dekoračné vankúšiky.Více informací

Poťahová látka sedacej zostavy Armen:

Poťahová látka sedacej zostavy Armen: Sawana 14 Poťahová látka sedacej zostavy Armen: Sawana 21 Poťahová látka sedacej zostavy Armen: Soro 61 Poťahová látka sedacej zostavy Armen: Cover 87 Poťahová látka sedacej zostavy Armen: Gusto 69 Poťahová látka sedacej zostavy Armen: Kronos 13 Poťahová látka sedacej zostavy Armen: Kronos 19 Poťahová látka sedacej zostavy Armen: Omega 68 Poťahová látka sedacej zostavy Armen: Ontario 96 Poťahová látka sedacej zostavy Armen: Paros 02 Poťahová látka sedacej zostavy Armen: Soft 33 Poťahová látka sedacej zostavy Armen: Matt velvet 68 Poťahová látka sedacej zostavy Armen: Matt velvet 75 Poťahová látka sedacej zostavy Armen: Monolith 77
Kód: EL-07-02235
Záruka: 2 roky
{{ name }} 1 067,23 €

Detailný popis

 
Je vám sympatický škandinávský štýl? Naša moderná sedacia súprava na nožičkách je odpoveďou na otázku. Kreslo a trojmiestna pohovka ponúkajú neopozeraný vzhľad. Na jeho výslednom pôsobení sa pritom podieľate aj vy, pretože čalúnený poťah na sedaciu súpravu je vo vašej réžii. Môžete sa rozhodnúť, či zo súpravy 3+1 vytvoríte dominantu miestnosti alebo jeho farebne ladiacu súčasť. Procentov myslí nielen na vás, ale aj na vašich hostí – sofa je totiž rozkladacia.
 

Sedacia zostava 3+1

ARMEN

 
•  rozmery pohovky: 235 x 86 x 95 cm (ŠxVxH)
•  rozmery kresla: 107 x 86 x 92 cm (ŠxVxH)
•  rozkladacia trojmiestna pohovka s úložným priestorom
•  súčasťou ponuky sú dva vankúšiky
•  zadná časť nábytku je čalúnená
•  na vyžiadanie vám zašleme vybrané vzorky poťahovej látky zadarmo, ktoré môžete objednať tu
• vlastný výber poťahových látok uveďte u objednávky do poznámky a vyberte variant "Vlastný výber farieb"
 
sedací sestava 3+1 - Cover 87
 
Sedacia zostava 3+1 Armen - farebné prevedenie Cover 87 (2x vankúšik vo stejnom potahe v cene)
 

 POPIS VÝROBKU

Táto sedacia zostava je vyrobená z borovicového dreva v kombinácii nábytkovej dosky. Pohovka aj kreslo sú vyplnené PUR penou s tvrdosťou T30 (sedacia čásť) a T25 (operná čásť) a také odolnými pružinami pre dlhú životnosť. Nosnosť sedačky je 130 kg na každé sedacie miesto. Celková nosnosť pohovky je do 240 kg a kresla do 110 kg. Nohy sedacej zostavy sú drevené. Zadná strana je čalúnená. Zostava do obývačky je dostupná v mnoha farebných variantoch. Pohovka je rozkladacia (mechanizmus typu DL) s úložným priestorom. Dva dekoračné vankúšiky sú súčasťou ponuky vo stejnom potahe. Je možné zvoliť aj odlišný poťah vankúšikov. V tomto prípade sa na nás obráťte.
 
spacia plocha - Cover 87 úložný priestor - COver 87
 
Spacia plocha a úložný priestor
 

ROZMERY POHOVKY

Šírka: 235 cm
Výška bez vakúšov: 73 cm
Výška vrátane vankúšov: 86 cm
Hĺbka: 95 cm
Výška sedu: 44 cm
Hĺbka sedu: 46 cm
Spacia plocha: 133 x 196 cm
 
Skutočné rozmery sa môžu líšiť ± 5 cm
 
rozměry pohovky
Rozmery rozkladacej pohovky Armen
 

ROZMERY KRESLA

Šírka: 107 cm
Výška bez vankúšov: 73 cm
Výška vrátane vankúšov: 86 cm
Hĺbka: 92 cm
Výška sedu: 44 cm
Hĺbka sedu: 46 cm
 
Skutočné rozmery sa môžu líšiť ± 5 cm.
rozměry křesla Armen
Rozmery kresla Armen

 

POTAHOVÁ LÁTKA

Cover

Jedna z veľmi príjemných látok so základnými vlastnosťami, ako je odolnosť voči oderu, žmolkovaniu a slnečnému žiareniu pri bežnom používaní. Látka má pevnejšiu štruktúru a prešitie nití. Na čistenie používajte vlažnú mydlovú vodu alebo šetrné čistiace prostriedky na čalúnený nábytok. 

Gusto

Veľmi zaujímavý dizajn poťahovej látky, ktorá je tiež veľmi príjemná na dotyk. Ide o látku zo 100 % polyesteru, ktorá je odolná voči žmolkovaniu a oderu pri bežnom používaní. Látka má tiež odolnosť voči slnečnému žiareniu. Na čistenie používajte vlažnú mydlovú vodu a jemnú handričku či hubku.

Matt velvet

Látka so špeciálnou ochrannou vrstvou, ktorá zabraňuje preniknutiu rozliatej tekutiny. Látka je vďaka tomu tiež ľahko udržateľná a odolná. V prípade čistenia používajte čistú handričku, do ktorej tekutinu nasajete. V prípade potreby používajte jemnú hubku s vlažnou mydlovou vodou. Látka má veľmi elegantný vzhľad a je mäkká na dotyk.

Kronos

Mäkká látka s príjemnou textúrou na dotyk. Látka Kronos má vysokú odolnosť voči slnečnému žiareniu, a teda rýchlo nevybledne. Vďaka svojim vlastnostiam má vyššiu odolnosť tiež voči oderu a žmolkovaniu. Na čistenie látky používajte iba jemné čistiace prostriedky určené pre čalúnený nábytok.

Monolith

Veľmi elegantná a príjemná látka na dotyk, ktorá má nadštandardné vlastnosti. Látka má ochrannú vrstvu, ktorá chráni pred rýchlou absorpciou rozliatej tekutiny. V prípade nehody, tak máte čas tekutinu nasiaknuť do handričky či hubky. Na čistenie používajte šetrnú handričku či hubku a vlažnú mydlovú vodu.

Omega

Príjemná látka s jemnou a mäkkou textúrou na dotyk s drobnými chĺpkami. Látka je priedušná a odolná voči oderu, žmolkovaniu aj slnečnému žiareniu pri bežnom užívaní. Pri čistení látky používajte najlepšie suché čistenie popr. vlažnú mydlovú vodu či šetrné čistiace prostriedky určené na čalúnený nábytok.

Ontario

Látka mäkká na dotyk pripomínajúca svojou textúrou vlnu. Vďaka melange efektu (tkaná priadza) pôsobí látka veľmi prirodzene a elegantne. Látka je odolná voči oderu a tiež sa ľahko čistí. Na čistenie používajte jemnú handričku či hubku a šetrné čistiace prostriedky na čalúnený nábytok či vlažnú mydlovú vodu.

Paros

Príjemná látka s plyšovou textúrou, ktorá je veľmi mäkká na dotyk. Látka je odolná voči rýchlemu vyblednutiu, žmolkovaniu a oderu. Pri čistení dbajte na to, aby handrička či hubka bola jemná a voda bola vlažná, nie horúca. 

Sawana

Pekná a mäkká látka s jemným melange efektom (tkaná priadza), ktorý vytvára prirodzený vzhľad látky. Látka je odolná voči žmolkovaniu, oderu aj slnečnému žiareniu. Pri čistení používajte vlažnú mydlovú vodu alebo poprípade jemné čistiace prostriedky určené na čalúnený nábytok.

Soft

Látka imitujúca pravú kožu v jemnej textúre, ktorá je veľmi príjemná na dotyk. Môžete si vybrať z mnohých farebných odtieňov. Látka je jemná a nehodí sa pre domácnosti s maznáčikmi. Je však ľahká na údržbu. Stačí vziať vlhkú handričku a nečistoty zotrieť. 

Soro

Látka, ktorá patrí medzi látky so základnými vlastnosťami vhodné pre čalúnený nábytok. Látka je velúrová, jednofarebná a veľmi príjemná. Je odolná voči oderu, žmolkovaniu aj slnečnému žiareniu. Pri čistení používajte vlažnú mydlovú vodu popr. šetrné čistiace prostriedky na čalúnený nábytok.

Ďalšie látky

Na výber máme veľké množstvo ďalších látok. Od klasických látok so základnými vlastnosťami po prémiové látky s rôznymi ochrannými vrstvami a veľkou odolnosťou proti oderu. Ak si prajete netradičnú farbu, textúru alebo máte doma deti a maznáčikov, neváhajte nás kontaktovať. Výber látky prispôsobíme vašim prianiam a požiadavkám.

Hodnocení (0x)

Produkt zatím nikdo nehodnotil

Přidat hodnocení

Jak jste byly s produktem spokojeni?
Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Technické parametre

Dostupnosť 1 - 2 týdny
Stav nové
Záruka 2 roky
Typ vyhotovenia s kreslom
Rozkladanie na lôžko rozkladacia
Materiál čalúnenia eko koža, látka
Úložný priestor s úložným priestorom
Výška 86 cm
Plocha na spanie 133 x 196 cm
Šírka 235 cm
Hĺbka 95 cm
Nožičky s nožičkami
Rozkladacie kreslo Nie
Stav tovaru pri dodaní demontované
Štýl škandinávsky
Miestnosť kancelária, obývacia izba
kreslo 86x107x92 cm
Počet balíkov 3
Celková hmotnosť balíkov 93 kg
Rozmery balíkov 70x80x199 cm, 94x54x39 cm, 97x85x93 cm
Počet miest viacmiestne

Prihlásenie k newsletteru

Pravidelná dávka inšpirácie na váš e-mail

Prihlásením súhlasíte s pravidlami Zásady ochrany osobných údajov